Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 stycznia 2006

Koniec marzeń dla graczy czekających na debiut Stargate SG-1: The Alliance

ComCo, 22 stycznia 2006, 15:20

Jak się okazało, gra nawiązująca do popularnego serialu science-fiction Stargate SG-1: The Alliance nie bez powodu zniknęła z aktualnego planu wydawniczego korporacji Namco Bandai (patrz news z 18 stycznia 2006). Na oficjalnym forum dyskusyjnym opisywanego tytułu pojawił się post, z którego jasno wynika, że produkcja gry została ostatecznie anulowana.

Zapisy na beta testy Project Xenoclone
Zapisy na beta testy Project Xenoclone

Elrond, 22 stycznia 2006, 14:04

Po raz pierwszy o Project Xenoclone informowaliśmy Was we wrześniu zeszłego roku. Od tamtej pory w projekcie tym nie zaszły żadne większe zmiany, aż do teraz. Jak poinformowali przedstawiciele studia Oniric Games, proces developingu zbliża się ku końcowi, postanowiono więc ogłosić zapisy na beta testy gry.

SiN Episodes i Dynamic Difficulty System
SiN Episodes i Dynamic Difficulty System

Elrond, 22 stycznia 2006, 13:08

Na stronie Ritualistic pojawił się artykuł opisujący dość ciekawą funkcjonalność, która zostanie zaimplementowana w SiN: Episodes. Będzie to Dynamic Difficulty System, który mówiąc w skrócie spowoduje, iż trudność rozgrywki będzie adekwatna do umiejętności i akcji podejmowanych przez grającego.

Crysis będzie pierwszą grą korzystającą z DirectX 10 oraz silnika CryEngine 2
Crysis będzie pierwszą grą korzystającą z DirectX 10 oraz silnika CryEngine 2

ComCo, 22 stycznia 2006, 12:28

Pracownicy studia developerskiego Crytek (twórcy Far Cry na komputery PC i Far Cry Instincts na konsole Xbox) ujawnili światu, że przygotowują kolejny tytuł. Crysis, bo o tej grze mowa, będzie rozbudowaną strzelanką FPS, która ma w pełni korzystać z dobrodziejstw nowych sterowników DirectX 10 oraz drugiej wersji silnika CryEngine.

Electronic Arts tnie ceny swoich produktów

Elrond, 22 stycznia 2006, 11:21

Zgodnie z zapowiedziami analityków, którzy prognozowali, iż po wprowadzeniu na rynek konsol nowej generacji spadną ceny gier na konsole obecnej generacji oraz komputery osobiste, więksi wydawcy rozpoczynają obniżkę cen swoich produktów. Całkiem niedawno Take-Two obniżyła cenę Grand Theft Auto: San Andreas a teraz do podobnych ruchów przymierza się Electronic Arts.

Killzone Liberation = exclusive na PSP

ComCo, 22 stycznia 2006, 10:48

Na łamach najnowszego numeru Official PlayStation Magazine pojawiła się informacja, że Killzone 2 na konsolę PlayStation 3 to nie jedyny tytuł, nad którym obecnie pracuje holenderskie studio Guerilla Games. Zdaniem redaktorów wspomnianego periodyku, w siedzibie zespołu trwa również developing Killzone Liberation („exclusive” na handheld PSP).