Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 stycznia 2006

Kiedy możemy spodziewać się nadejścia gry Harvest Moon: Innocent Life?
Kiedy możemy spodziewać się nadejścia gry Harvest Moon: Innocent Life?

Radosław Grabowski, 14 stycznia 2006, 15:55

O tym, że pojawi się jeszcze szereg produktów spod znaku Harvest Moon wiemy de facto od początku listopada 2005 roku, ponieważ wtedy ogólnikowo pisaliśmy o przyszłości wspomnianego cyklu wirtualnych symulacji życia farmera. Dziś możemy już powiedzieć nieco więcej na temat jednej z nadchodzących gier, należących do tej popularnej serii.

Zapowiedziano Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II w wersji na Xbox 360
Zapowiedziano Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II w wersji na Xbox 360

Maciej Myrcha, 14 stycznia 2006, 14:12

Okazuje się, że również posiadacze konsol Xbox 360 będą mogli zagłębić się w świat przedstawiony w Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth II. Przedstawiciele firmy Electronic Arts zapowiedzieli właśnie, iż latem tego roku, gra doskonale znana z PeCetów, zadebiutuje na konsoli Microsoftu.

Reklam w Counter-Strike ciąg dalszy
Reklam w Counter-Strike ciąg dalszy

Maciej Myrcha, 14 stycznia 2006, 13:36

Kilka dni temu informowaliśmy Was o fakcie umieszczenia reklam sieci barów szybkiej obsługi, w popularnej grze sieciowej, Counter-Strike. Okazuje się, iż firma Valve nie udzieliła zgody na ten proceder!

6 nowych gier od Sony na PSP

Maciej Myrcha, 14 stycznia 2006, 13:19

Posiadacze konsoli przenośnej PSP, którzy zaczynają czuć się nieco znużeni obecnymi na niej tytułami, w pierwszym kwartale tego roku powinni stracić powody do narzekań. Korporacja Sony zaanonsowała bowiem wydanie w tym okresie 6 nowych tytułów, wśród których znajdziemy kontynuacje uznanych serii jak i zupełnych debiutantów.

Demo Star Wars: Empire At War już blisko

Radosław Grabowski, 14 stycznia 2006, 12:23

Szykowana przez grupę Petroglyph, zrzeszającą ojców m.in. serii Command & Conquer, strategia typu RTS pt. Star Wars: Empire At War zapowiada się na jedną z najciekawszych pecetowych gier 2006 roku. Premiera gotowego produktu nastąpi dopiero w przyszłym miesiącu (dzięki firmie LEM powstaje też polska wersja językowa), ale już za kilka dni będziemy mogli sprawdzić, czy istotnie nadchodzi wielki hit.

Sprawa Mortal Kombat: Armageddon coraz bardziej klarowna

Radosław Grabowski, 14 stycznia 2006, 11:44

Wydana jesienią ubiegłego roku gra Mortal Kombat: Shaolin Monks była, podobnie jak kiedyś Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero, odejściem od klasycznej formy wirtualnej bijatyki w kierunku hybrydy akcji i przygody. Pracownicy firmy Midway zamierzają jednak powrócić do typowych zasad „Śmiertelnej Walki” w zupełnie nowym produkcie.