Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 stycznia 2006

Heroes of Might & Magic V zalicza opóźnienie
Heroes of Might & Magic V zalicza opóźnienie

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2006, 15:18

Trudno stwierdzić czy jest to wynik inicjatywy fanów, o której pisaliśmy wczoraj, czy też zwykła „obsuwa”. Jedno jest pewne – gra Heroes of Might & Magic V nie zadebiutuje w marcu bieżącego roku, tylko później. Kiedy dokładnie? Tego na razie nie wiadomo...

SWAT 4: Syndykat w "złocie"

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2006, 14:18

Zaledwie miesiąc dzieli nas od premiery gry The Stetchkov Syndicate (polski tytuł: Syndykat) – pierwszego, oficjalnego rozszerzenia do SWAT 4. Firma Vivendi Universal Games, poinformowała wczoraj, że program osiągnął już „złoty” status i trafił do tłoczni.

Japońscy analitycy rynku o konsolach nowej generacji

Elrond, 28 stycznia 2006, 13:52

W najnowszym wydaniu magazynu Famitsu znalazły się wypowiedzi japońskich analityków rynku, dotyczące konsol nowej generacji. Okazuje się, iż większość z nich zbliżona jest do wniosków, które wysnuli analitycy amerykańscy - nie można jednoznacznie wskazać zwycięzcy wojny konsol. Ale o tym wiedzieliśmy już dawno.

Monolith kończy prace nad nową łatą do gry F.E.A.R.
Monolith kończy prace nad nową łatą do gry F.E.A.R.

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2006, 13:19

Niewiele nowego słychać w kwestii F.E.A.R. – strzelaniny wyprodukowanej przez firmę Monolith Productions. Wiemy, że autorzy intensywnie pracują nad dodatkiem, ale do tej pory nie ujawniono żadnych szczegółowych informacji na jego temat. Zwolennicy ubiegłorocznego hitu muszą więc na razie zadowolić się kolejną łatką, która już niedługo ujrzy światło dzienne.

Battleground Europe przez dwa tygodnie za darmo
Battleground Europe przez dwa tygodnie za darmo

Elrond, 28 stycznia 2006, 13:17

Przedstawiciele firm Matrix Games i Cornered Rat Software poinformowali, iż przez najbliższe dwa tygodnie Battleground Europe dostępna będzie dla graczy za darmo. Ten swego rodzaju okres próbny nie zobowiązuje do zakupu gry, jeśli więc byliście zainteresowani nabyciem gry, możecie wcześniej ją przetestować "w praniu".

Pełna wersja Trackmania Nations dostępna
Pełna wersja Trackmania Nations dostępna

Elrond, 28 stycznia 2006, 12:51

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, francuska firma Nadeo udostępniła w sieci pełną wersję TrackMania Nations. Przypomnijmy, iż jest to specjalna wersja gry przygotowana na turniej Electronic Sports World Cup.