Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 stycznia 2006

Poradnik: Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo

Redakcja GRYOnline.pl, 24 stycznia 2006, 20:52

Poradnik do kryminalnej gry przygodowej „Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo”, pomoże w wyjaśnieniu licznych morderstw następujących wśród dziesięciu osób odizolowanych na tajemniczej wyspie z dala od cywilizacji i z powodzeniem ukończyć rozgrywkę.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (24/01/06)

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 16:04

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest trzecią w tym roku i obejmuje okres od 15 do 21 stycznia.

Dwie nowe gry na Xboxa 360

Krooliq, 24 stycznia 2006, 15:24

Studio developerskie 3000AD poinformowało, że aktualnie pracuje nad dwoma nowymi produkcjami, przeznaczonymi na konsolę Xbox 360.

Decisive Battles in the East rozszerzy IL-2 Sturmovik
Decisive Battles in the East rozszerzy IL-2 Sturmovik

Łosiu, 24 stycznia 2006, 14:19

Brytyjski wydawca, GMX Media powiadomił właśnie, iż już za miesiąc, w lutym, wyda OSTFRONT: Decisive Battles in the East, czyli kolejny dodatek do legendarnej już symulacji lotniczej z czasów IIWŚ - IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles. Pozwoli on fanom podniebnych batalii na wzięcie udziału w 24 kampaniach na terenie całej Europy.

Producent Gizmondo bankrutuje
Producent Gizmondo bankrutuje

maciek_ssi, 24 stycznia 2006, 13:05

Od premiery Gizmondo w Wielkiej Brytanii minęło 10 miesięcy. Przez ten czas dostarczaliśmy co pewien czas informacje o problemach producenta konsoli, Tiger Telematics. Wręcz sensacyjnie brzmiący news o stratach rzędu 328 milionów dolarów był właściwie początkiem końca chylącej się ku upadkowi korporacji. Kolejne wzmianki, m.in. o powiązaniach członków zarządu Tiger Telematics ze szwedzką mafią także nie przyniosły chwały i zysków ze sprzedaży Gizmondo. W ostatni piątek firma złożyła do Sądu Najwyższego w Wielkiej Brytanii wniosek o bankructwie oddziału Gizmondo Europe.

Kogo usłyszymy w polskiej wersji Heroes of Might and Magic V?

Michał Bobrowski, 24 stycznia 2006, 12:19

Heroes of Might and Magic V – to bez wątpienia jedna z najważniejszych pozycji w tegorocznym planie wydawniczym firmy CD Projekt. Jest to szczególnie widoczne, jeżeli weźmiemy pod uwagę, z jakim rozmachem przygotowywana jest polska wersja językowa tej gry.

Horror Siren doczeka się filmowej ekranizacji
Horror Siren doczeka się filmowej ekranizacji

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 11:51

Do bogatej listy filmowych ekranizacji gier video już wkrótce dołączy Siren – obraz zrealizowany na podstawie programu firmy Sony Computer Entertainment, który zadebiutował w Polsce w marcu 2004 roku.

Stormbreaker na ekranach komputerów

Krooliq, 24 stycznia 2006, 11:44

Firma THQ poinformowała, że właśnie uzyskała prawa do stworzenia i wydania gry opartej o nadchodzący obraz kinowy pt. Stormbreaker.

Już nigdy więcej E3 Booth Babes?
Już nigdy więcej E3 Booth Babes?

Łosiu, 24 stycznia 2006, 11:16

Każdy z graczy doskonale zdaje sobie sprawę, że międzynarodowe targi pokroju E3, to nie tylko zapowiedzi nowych tytułów, grywalne wersje przyszłych hitów, konferencje czy wywiady z developerami. To również zgrabne modelki w skąpych, seksownych strojach, jakie można spotkać przy praktycznie każdym stoisku. Od zawsze stanowią one nieodzowną część E3, a galerie „Booth Babes” są jednymi z najczęściej oglądanych i pożądanych fragmentów relacji prasowych. Niestety tegoroczne E3 może zostać pozbawione tego „newralgicznego” elementu...

Oficjalna strona Driver: Parallel Lines już dostępna
Oficjalna strona Driver: Parallel Lines już dostępna

maciek_ssi, 24 stycznia 2006, 10:46

Jak poinformowało Atari, właśnie pojawiła się oficjalna strona, zapowiadająca czwartą już część serii Driver o podtytule Parallel Lines. Znajdziemy na niej dwa trailery, kilka screenshotów, opis bohaterów, a także wstęp do fabuły w grze. Ale to nie wszystkie materiały, którymi raczy nas producent.

Trzy strategie od CDV i Enlight

Krooliq, 24 stycznia 2006, 10:36

Firmy CDV Software Entertainment oraz Enlight Software podpisały właśnie umowę, na mocy której zajmą się wydaniem trzech gier strategicznych, przeznaczonych na PC. Amerykański debiut rynkowy wspomnianych produkcji ma nastąpić w bieżącym roku.

Microsoft nie przerywa prac nad wsteczną kompatybilnością konsoli Xbox 360

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 09:29

Wczoraj podaliśmy do wiadomości, że koncern Microsoft nie zamierza w najbliższym czasie pracować nad kompatybilnością gier z konsoli Xbox na Xbox 360. Wieści te ogłosił serwis ActiveXbox. Redaktorzy znanego magazynu IGN postanowili sprawdzić u głównych zainteresowanych, czy jest to prawda. Okazało się, że nie a cała sprawa jest wynikiem zwyczajnego nieporozumienia.

Himalaya Studios szuka chętnych na beta-testy Al Emmo and the Lost Dutchman's Mine
Himalaya Studios szuka chętnych na beta-testy Al Emmo and the Lost Dutchman's Mine

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 08:44

Co prawda hitem tego tygodnia jest beta-test piątej odsłony cyklu Heroes of Might & Magic, ale z pewnością znajdzie się spora liczba użytkowników, którzy produkt firmy Nival Interactive ominą szerokim łukiem. Być może zainteresuje ich zupełnie inny produkt, a konkretnie gra przygodowa Al Emmo and Lost Dutchman’s Mine. Twórcy programu rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń na jego oficjalne beta-testy.

Grandia III oficjalnie już w lutym na amerykańskim rynku
Grandia III oficjalnie już w lutym na amerykańskim rynku

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 08:08

Potwierdziły się nasze zapowiedzi z grudnia ubiegłego roku, mówiące o premierze gry Grandia III na amerykańskim rynku. Informowaliśmy wówczas, że produkt firmy Square Enix znajdzie się w tamtejszych sklepach w lutym.

Zadecyduj o wyborze oficjalnego plakatu do filmu Silent Hill
Zadecyduj o wyborze oficjalnego plakatu do filmu Silent Hill

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 07:54

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy Was o konkursie zorganizowanym przez wytwórnię TriStar Pictures, który polegał na zaprojektowaniu oficjalnego plakatu do filmu Silent Hill. Dziś powracamy do tematu, gdyż spośród wszystkich zgłoszonych prac, producenci wyłonili już pięć najlepszych.

Full Auto w złocie
Full Auto w złocie

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2006, 07:26

Firma SEGA – dystrybutor przeznaczonej na konsolę Xbox 360 gry Full Auto – poinformował wczoraj o zakończeniu prac nad tym tytułem. Program osiągnął „złoty” status i trafił do tłoczni. Stamtąd uda się wprost do amerykańskich sklepów, gdzie zadebiutuje 14 lutego bieżącego roku.