Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 stycznia 2006

Poradnik: Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron

Redakcja GRYOnline.pl, 19 stycznia 2006, 20:12

Poradnik do Hidden & Dangerous 2: Sabre Squadron zawiera dokładny opis wszystkich nowych misji z uwzględnieniem celów głównych i pobocznych, Wyszczególnienie dostępnej broni i wyposażenia oraz cenne rady dotyczące rozgrywki.

Milion graczy World of Warcraft zarejestrowanych w Europie
Milion graczy World of Warcraft zarejestrowanych w Europie

maciek_ssi, 19 stycznia 2006, 14:59

Blizzard Entertainment ogłosił właśnie, że liczba europejskich graczy World of Warcraft przekroczyła milion, co stanowi niemal 1/5 wszystkich aktualnych ogólnoświatowych abonentów tej produkcji. Przypomnijmy, że niedawno producent wspominał o 5 milionach graczy w świecie World of Warcraft.

Majesco zawiesza prace nad Demonik oraz Taxi Driver

Krystian Smoszna, 19 stycznia 2006, 13:07

Ubiegłoroczne zapowiedzi firmy Majesco z targów E3, są już przeszłością. Wbrew oczekiwaniom fanów, postanowiono całkowicie zrezygnować z produkcji gier Demonik oraz Taxi Driver. Główną przyczyną takiego obrotu sprawy są mizerne wyniki finansowe firmy, która od dłuższego czasu przechodzi wyraźny kryzys.

Informacje o Killzone na PS3 już niedługo?

Elrond, 19 stycznia 2006, 12:33

Kontrowersje wokół dema Killzone w wersji przeznaczonej dla PS3, które Sony zaprezentowało na targach E3 w maju zeszłego roku, nie ustają. Oczywiście, po pojawieniu się pogłosek o tym, iż Sony na targach nie dysponowało jeszcze swoją nową konsolą, a całe demo było wysokiej jakości animacją, szum wokół gry powoli ustaje ale nadal nie mamy o niej żadnych informacji.

Konkurs Blitzkrieg 2 - gra za friko!
Konkurs Blitzkrieg 2 - gra za friko!

Solnica, 19 stycznia 2006, 11:46

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Blitzkrieg 2. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Kolejne figurki postaci z Halo w produkcji
Kolejne figurki postaci z Halo w produkcji

Elrond, 19 stycznia 2006, 11:25

Wszystkich fanów Halo, a zarazem maniaków wszelakich gadżetów związanych z tą grą zaciekawi zapewne wiadomość o pracach nad kolejnymi figurkami przedstawiającymi postaci z tego uniwersum. Tworzeniem ich zajęła się firma Joyride, specjalizująca w tego typu produkcjach.

Defcon - autorzy Darwinii i Uplinka zapowiadają globalny konflikt nuklearny
Defcon - autorzy Darwinii i Uplinka zapowiadają globalny konflikt nuklearny

ComCo, 19 stycznia 2006, 10:58

Pracownicy firmy Introversion Software, odpowiedzialni za niekonwencjonalnego RTS-a o nazwie Darwinia czy „symulację” życia hakera Uplink, przygotowują kolejny projekt, zatytułowany Defcon. Jeżeli pamiętacie film Gry wojenne (WarGames) z 1983 roku i symulacje globalnego konfliktu nuklearnego, jakie przeprowadzał tamtejszy superkomputer, to już wiecie czego należy się spodziewać!

Twórcy systemu Dungeons & Dragons użyczą głosów w grze D&D Online: Stormreach
Twórcy systemu Dungeons & Dragons użyczą głosów w grze D&D Online: Stormreach

Krooliq, 19 stycznia 2006, 10:53

W roku 1974 dwaj panowie, Gary Gygax oraz Dave Arneson wydali opracowaną przez siebie pierwszą grę fabularną. Jej tytuł brzmiał Dungeons & Dragons, a ów rok został uznany za początek gatunku RPG. Teraz, po ponad trzydziestu latach, wspomniani twórcy zgodzili się użyczyć swoich głosów niektórym postaciom w nadchodzącej produkcji o nazwie Dungeons & Dragons Online: Stormreach.

Rozwiązuj łamigłówki Sudoku, a będziesz żył dłużej
Rozwiązuj łamigłówki Sudoku, a będziesz żył dłużej

ComCo, 19 stycznia 2006, 10:24

O tym, że Sudoku rozwija myślenie oraz ćwiczy umysł wie chyba każdy, kto kiedykolwiek zasiadł do rozwiązywania tejże łamigłówki i skończył na poważnym bólu głowy. Ów fakt postanowili wykorzystać specjaliści od marketingu w firmie Mastiff, przy okazji promocji gry Dr. Sudoku na handheld Game Boy Advance. Wyszło coś naprawdę ciekawego:)

Revolution w tym roku, ale nie w Europie?

Elrond, 19 stycznia 2006, 10:22

Wiadomo już, kiedy na rynku pojawi się oczekiwana z niecierpliwością konsola nowej generacji rodem z Nintendo, Revolution. Co prawda wiemy to tylko mniej więcej, ale dobre i to. Jak powiedział prezes giganta rozrywki elektronicznej, Satoru Iwata, Rewolucja rozpocznie się od USA, gdzie konsola zadebiutuje przed Świętem Dziękczynienia a następnie dotrze do Japonii pod koniec tego roku.

Premiera The Godfather potwierdzona, wersje PSP i Xbox 360 opóźnione
Premiera The Godfather potwierdzona, wersje PSP i Xbox 360 opóźnione

Thorwalian, 19 stycznia 2006, 10:18

Potwierdziły się nasze wczorajsze doniesienia o planach wydawniczych Electronic Arts w sprawie The Godfather. Wydawca oficjalnie poinformował, iż ogólnoświatowa premiera gry w wersji PC, PlayStation 2 oraz Xbox nastąpi pod koniec marca. W dalszym ciągu nie wiemy kiedy tytuł pojawi się w polskich sklepach.

Ratujemy po raz czwarty, czyli Emergency 4 w produkcji

ComCo, 19 stycznia 2006, 09:36

Firmy: Sixteen Tons Entertainment (developer) oraz Take 2 Interactive (wydawca) zapowiedziały kontynuowanie strategicznej serii Emergency, w której kolejnych częściach nie tyle zajmujemy się niszczeniem wszystkiego co się rusza, lecz ratowaniem ludzkiego życia w sytuacjach zagrożenia. Aktualnie, w przygotowaniu znajduje się czwarta odsłona cyklu.

Dead or Alive 4 w Europie od 27 stycznia
Dead or Alive 4 w Europie od 27 stycznia

ComCo, 19 stycznia 2006, 09:07

W momencie rynkowego debiutu Dead or Alive 4 w Stanach Zjednoczonych zaznaczyliśmy, że europejska wersja gry najprawdopodobniej będzie dostępna od 27 stycznia bieżącego roku. Przypuszczenia te opierały się jedynie o dane niektórych sprzedawców ze Starego Kontynentu, dzisiaj zaś możemy wreszcie napisać, że przedstawiciele firmy Tecmo oficjalnie potwierdzili wspomnianą datę.

The Regiment zadebiutuje w połowie lutego
The Regiment zadebiutuje w połowie lutego

Krystian Smoszna, 19 stycznia 2006, 08:05

O grze The Regiment – pierwszoosobowej strzelaninie rodem z firmy Konami – po raz ostatni wspominaliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Po długim okresie milczenia powracamy do tematu, gdyż wreszcie poznaliśmy datę premiery tego programu.

Ograniczenie czasowe na gry MMO w Chinach tylko dla nieletnich użytkowników

Krystian Smoszna, 19 stycznia 2006, 07:47

Czasowe ograniczenie zabawy w gry MMORPG, jakie chińskie władze zafundowały swoim obywatelom w październiku ubiegłego roku, spotkało się w Kraju Środka z ogromną falą krytyki. Niezadowolenie wykazali zwłaszcza Ci gracze, którzy już dawno ukończyli osiemnaście lat i z punktu widzenia prawa, są dorośli. Rząd postanowił przychylić się do ich próśb...