Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 stycznia 2006

Lista startowa PS3 uaktualniona

Elrond, 29 stycznia 2006, 17:20

Premiera PlayStation 3 zbliża się wielkimi krokami. Co prawda sam producent nie podał jeszcze daty wydania konsoli, ale przecież czuje się ją już w powietrzu. Nic więc dziwnego, iż lista tytułów, które pojawią się na PS3 po jej premierze zaczyna się stopniowo powiększać.

Warlords V w produkcji!

Elrond, 29 stycznia 2006, 16:44

Doskonała wiadomość dla fanów strategii turowych osadzonych w klimacie fantasy w jednocześnie miłośników doskonałej serii Warlords, która na komputerach osobistych zadebiutowała ponad 15 lat temu. Jak podali przedstawiciele firmy Infinite Interactive, odpowiedzialnej m.in. za stworzenie Warlords IV: Heroes of Etheria, obecnie trwają prace nad piątą częścią sagi.

Złoto dla Winter Challenge!
Złoto dla Winter Challenge!

Krystian Smoszna, 29 stycznia 2006, 15:14

Zbliżające się wielkimi krokami XX Igrzyska Olimpijskie w Turynie, są nie tylko doskonałą okazją do śledzenia zmagań najlepszych zawodników świata, ale również do zarobienia wielkich pieniędzy. Nikogo nie powinno więc dziwić, że twórcy gier video zasypują nas w ostatnim czasie programami podejmującymi temat sportów zimowych. Kolejną produkcją tego typu jest Winter Challenge.

Tragedia w Katowicach

Redakcja GRYOnline.pl, 29 stycznia 2006, 15:04

Najgłębsze wyrazy współczucia wszystkim bliskim ofiar tragedii w Katowicach składa redakcja Gry-OnLine. Pragnący pomóc rannym znajdującym się w szpitalach na Śląsku proszeni są o oddawanie krwi w punktach krwiodawstwa w Krakowie, Nowym Sączu, Chrzanowie i Sidzinie. Punkty te dziś, w niedzielę, otwarte są w godzinach 11-18. W Krakowie przy ulicy Rzeźniczej 11.

Take-Two ponownie w sądzie

Elrond, 29 stycznia 2006, 14:39

Mam dziwne podejrzenia, iż w siedzibie firmy Take-Two Interactive obowiązuje prohibicja na ... kawę. Wszystko za sprawą (nie)winnego moda do Grand Theft Auto: San Andreas o nazwie Hot Coffee, po zainstalowaniu którego mogliśmy oglądać sceny przeznaczone raczej dla widzów dorosłych. "Gorąca Kawa" dała znać o sobie raz jeszcze – Take-Two ponownie została pozwana do sądu.

Unreal Engine 3 również na konsoli Nintendo Revolution!

Krystian Smoszna, 29 stycznia 2006, 13:13

Firma Midway – znany w branży twórca i wydawca gier video – szykuje się do produkcji pierwszoosobowej strzelaniny na konsole nowej generacji, która będzie wykorzystywać silnik Unreal Engine 3. Nie byłoby w tym fakcie nic zaskakującego, gdyby nie lista docelowych platform sprzętowych, na jakie trafi ów program. Oprócz Xboksa 360 i PlayStation 3, pojawił się tam również twór o nazwie Revolution.

Już jutro zadebiutuje demo gry TimeShift
Już jutro zadebiutuje demo gry TimeShift

Krystian Smoszna, 29 stycznia 2006, 07:07

Na początku stycznia informowaliśmy Was o zapisach do beta-testów gry TimeShift – pierwszoosobowej strzelaniny, którą tworzy studio Saber Interactive dla firmy Atari. Ci z Was, którzy przegapili ten fakt a mimo tego chcieliby sprawdzić, jak wspomniany produkt sprawdza się w akcji, będą mieli okazję do wydania osądu już jutro. Autorzy zapowiedzieli bowiem opublikowanie wersji demo gry.