Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 stycznia 2006

Poradnik: UFO: Decydujące Starcie

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2006, 19:52

Poradnik do UFO: Decydujące Starcie wskazuje jak optymalnie rozwijać sieć baz, jak szybko dojść do wysokiego poziomu technologicznego, wreszcie jak skutecznie zarządzać surowcami. No i oczywiście – jak dobrnąć do samego końca gry.

Hyde Park: Gry erotyczne w Sieci

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2006, 16:47

Opublikowaśmy w Hyde Parku tekst Gry erotyczne w Sieci. Jego autorem jest Chmiel. Serdecznie zapraszamy do lektury wszystkich pełnoletnich czytelników.

SiN Episodes w praniu
SiN Episodes w praniu

Maciej Myrcha, 9 stycznia 2006, 15:08

Tegoroczne targi Consumer Electronics Show, odbywające się w Los Angeles, były świadkiem prezentacji oczekiwanego przez wielu graczy z niecierpliwością, FPSa SiN Episodes. Swoje wrażenia z kontaktu z grą opisali redaktorzy serwisów GameSpot oraz IGN, a streszczając je w jednym zdaniu można powiedzieć "jest dobrze, a może nawet jeszcze lepiej!"

Commodore Reaktywacja
Commodore Reaktywacja

Maciej Myrcha, 9 stycznia 2006, 14:29

Commodore - kilkanaście lat temu ta nazwa budziła dreszcz emocji wśród ówczesnego pokolenia graczy, z których każdy pragnął posiadać popularną "Komodę" lub Amigę (no, może poza Atarowcami, którzy je wyśmiewali, ale w skrytości ducha zapewne też o nich marzyli). Teraz Commodore powraca do świata rozrywki elektronicznej ale w zupełnie innym wcieleniu.

Oblivion na jednym dysku?

Maciej Myrcha, 9 stycznia 2006, 13:55

Wraz ze zbliżaniem się wielkimi krokami premiery The Elder Scrolls IV: Oblivion, w sieci zaczęły pojawiać się plotki, jakoby gra miała ukazać się aż na 4 płytach formatu DVD-9! Jak wszyscy wiemy, wachlowanie dyskami nie należy do przyjemnych rzeczy i może być jednym z czynników zmniejszających przyjemność płynącą z rozgrywki, dobrze więc, że plotki te zostały rozwiane.

Niemieckie demo Ankh: The Tales of Mystery pełne językowych niespodzianek
Niemieckie demo Ankh: The Tales of Mystery pełne językowych niespodzianek

Daniel Kazek, 9 stycznia 2006, 12:28

W Ankh: The Tales of Mystery, twór niemieckiego studia developerskiego Deck13 Interactive, już od listopada zagrywają się fani przygodówek zza naszej zachodniej granicy. Angielska wersja językowa, przystosowana bez wątpienia dla szerszego grona odbiorców, na półki sklepowe zawędruje trzeciego lutego.

Factions (a nie Campaign 2) uzupełni Guild Wars
Factions (a nie Campaign 2) uzupełni Guild Wars

Krzysztof Bartnik, 9 stycznia 2006, 11:25

12 grudnia na łamach GRY-OnLine pojawiła się informacja prasowa firmy CD Projekt, w której ujawniono garść szczegółów dotyczących samodzielnego dodatku do popularnej gry MMO z elementami RPG, tj. Guild Wars. Więcej danych w tej sprawie przyniosła właśnie zapowiedź, opublikowana w najnowszym numerze zachodniego magazynu Computer Gaming World.

Rok 2006 rokiem zabawy i rozrywki od Nintendo

Maciej Myrcha, 9 stycznia 2006, 11:04

Wydaje się, iż kierownictwo Nintendo z dużym optymizmem patrzy w przyszłość, a co więcej, ma ku temu dobre podstawy. Konsola Dual Screen sprzedaje się znakomicie, rozdając karty na rynku handheldów, wartość rynkowa firmy systematycznie rośnie a dodatkowo Revolution zdaje się przyciągać coraz większą uwagę graczy. A w roku 2006 Nintendo planuje "zalać" graczy rozrywką.

Word of Chaos w trakcie developingu

Krzysztof Bartnik, 9 stycznia 2006, 10:46

Polacy tworzą produkcję osadzoną w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego (Wiedźmin), a tymczasem Węgrzy opracowują tytuł zainspirowany popularną w tamtym kraju serią powieści fantasy autorstwa Johna Caldwella. Mowa tu o grze Word of Chaos, za którą stoją pracownicy studia Brainfactor Entertainment.

Zapowiedziano Winter Challenge

Piotr Doroń, 9 stycznia 2006, 10:25

Cyanide Studio, znane m.in. z serii Cycling Manager i oryginalnej pozycji Chaos League, ogłosiło, iż pracuje aktualnie nad nową grą sportową mającą nawiązywać w swych założeniach do zbliżających się wielkimi krokami XX Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się we włoskim Turynie. Tytuł tejże pozycji brzmi Winter Challenge. Wydawcą jest francuska firma Focus Home Interactive.

Star Wars: Empire at War - premiera przesunięta

Daniel Kazek, 9 stycznia 2006, 10:00

Programistom z Petroglyph, pracujących przy oczekiwanej przez wielu grze Star Wars: Empire at War, nie uda się dotrzymać planowanej od dawna daty premiery. Aby jednak nie wywoływać paniki, należy podkreślić, iż program pojawi się jedynie z dziewięciodniowym opóźnieniem.

System Shock 3 w produkcji?

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2006, 09:59

Plotki dotyczące powstania trzeciej odsłony gry System Shock, powracają jak bumerang co kilkanaście miesięcy. Niestety, koncern Electronic Arts, który dzierży prawa do publikacji nowych tytułów z tego cyklu, nie wykazywał dotąd większego zainteresowania produkcją programu. Ale czy na pewno?

The Legend of Zelda: Twilight Princess (prawdopodobnie) nie będzie wykorzystywać kontrolera Revo

Piotr Doroń, 9 stycznia 2006, 09:52

Wbrew temu, o czym informował przed świętami europejski magazyn NGC, poświęcony w całości sferze gier powiązanej z Nintendo, The Legend of Zelda: Twilight Princess produkowana z myślą o konsoli GameCube nie będzie (prawdopodobnie) wykorzystywać słynnego kontrolera powstającego z myślą o Nintendo Revolution. Growy serwis internetowy Eurogamer uzyskał oficjalny komentarz szefów Nintendo.

Nowe obrazki z World of WarCraft: The Burning Crusade (09/01/06)
Nowe obrazki z World of WarCraft: The Burning Crusade (09/01/06)

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2006, 09:28

Oficjalna strona internetowa pierwszego dodatku do World of WarCraft wzbogaciła się o trzy nowe obrazki, prezentujące wspomniane rozszerzenie w akcji.

Mizerne wyniki BloodRayne w amerykańskim Box Office
Mizerne wyniki BloodRayne w amerykańskim Box Office

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2006, 08:49

Obyło się bez niespodzianek. BloodRayne – najnowsze dzieło Uwe Bolla, nie zadebiutowało na szczycie amerykańskiej listy Box Office, nie spotkało się również z uznaniem widzów. Ewidentna porażka – tak w skrócie można określić sytuację po trzech dniach wyświetlania filmu za oceanem.

Air Conflicts w przygotowaniu
Air Conflicts w przygotowaniu

Krzysztof Bartnik, 9 stycznia 2006, 08:44

Pracownicy słowackiego zespołu developerskiego 3Division Entertainment postanowili ujawnić światu swój pierwszy projekt. Air Conflicts, bo taką nazwę nosi zapowiedziana gra, będzie zręcznościową symulacją działań lotniczych z czasów II Wojny Światowej, w której wielbiciele tego typu zmagań będą mogli usiąść za sterami samolotów należących do sił powietrznych trzech stron ówczesnego konfliktu.