Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 stycznia 2006

Chcecie posłuchać muzyki z rosyjskiej gry pt. Evenings on a Farm near Dikanka?

eLKaeR, 15 stycznia 2006, 15:55

Wykonana w klasycznym stylu (dwuwymiarowa komiksowa grafika, interfejs point & click etc.) przygodówka, której angielski tytuł brzmi Evenings on a Farm near Dikanka, jest już od blisko miesiąca dostępna w swojej oryginalnej wersji językowej, czyli po rosyjsku. Umilić okres oczekiwania na zachodnią premierę gry może nam prezent, umieszczony w Internecie przez firmę Step Creative Group.

Świat Lineage poszerzony

Elrond, 15 stycznia 2006, 15:31

Przedstawiciele korporacji NCSoft poinformowali o poszerzeniu świata Lineage w wersji amerykańskiej. Rozszerzenie, które nosi nazwę Episode IV: History and Memory, jest największe pod względem objętościowym jak i zawartości, w dotychczasowej historii Lineage. Wszyscy subskrybenci gry mogą pobrać je za darmo.

Tactical Manager powraca na rynek

Elrond, 15 stycznia 2006, 15:12

Nieco zapomniana ostatnimi czasy firma IncaGold postanowiła przypomnieć się graczom i powrócić z impetem na rynek. Służyć ma temu wskrzeszenie serii Tactical Manager, co zapewne ucieszy fanów tego typu gier. Co więcej, w tym roku planowane są 3 nowe tytuły: Tactical Manager 2006 w marcu, Tactical Manager: International Championship 2006 w maju oraz Tactical Manager 2006/2007 Season we wrześniu.

2005 rekordowym rokiem dla amerykańskiego przemysłu elektronicznej rozgrywki

Elrond, 15 stycznia 2006, 14:19

W ubiegłym roku amerykański przemysł rozrywki elektronicznej odnotował rekordową wysokość sprzedaży w swojej historii, i to mimo mniejszych niż oczekiwano osiągów w ostatnich miesiącach roku, poinformowali przedstawiciele NPD Group.

Star Trek: Legacy na czterdzieste urodziny Gwiezdnej Wędrówki

eLKaeR, 15 stycznia 2006, 13:44

Nieszczególnie usatysfakcjonowani czuli się pewnikiem ostatnimi czasy entuzjaści uniwersum Star Trek, lubujący się w grach wirtualnych, bowiem developerzy nie decydowali się na realizowanie nowych projektów spod tego znaku – również z uwagi na zamieszanie wokół licencji. Teraz powstaje tytuł z gatunku MMOcRPG (Star Trek Online), a także jeszcze jeden produkt, o którym właśnie się dowiedzieliśmy.

Jesień 2006 roku z Medal of Honor: Airborne
Jesień 2006 roku z Medal of Honor: Airborne

eLKaeR, 15 stycznia 2006, 11:55

Nareszcie możemy zaprezentować Szanownym Czytelnikom całkiem sporą ilość informacji, dotyczących kolejnej odsłony bestsellerowego cyklu Medal of Honor, noszącej podtytuł Airborne. Wszystko za sprawą zachodniego magazynu pt. Game Informer, którego najnowszy numer zawiera ciekawą zapowiedź wspomnianego produktu ze stajni korporacji Electronic Arts.