Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 stycznia 2006

Ściągaj filmy na handhelda Sony PSP
Ściągaj filmy na handhelda Sony PSP

ComCo, 3 stycznia 2006, 16:02

30 grudnia firma 29HD Network uruchomiła beta-wersję pierwszego, internetowego sklepu, w którym można kupić a następnie pobrać rozmaite materiały wideo (filmy, etc.) przystosowane do odtwarzania na konsoli przenośnej Sony PlayStation Portable.

Potrzebny sequel - dziesięć gier według RetroGaming
Potrzebny sequel - dziesięć gier według RetroGaming

Thorwalian, 3 stycznia 2006, 14:27

Nie ulega wątpliwości, iż obecnie mamy do czynienia z erą bezpośrednich sequeli. Co widać na listach przebojów, część z takich programów, godnie zastępuje swoich poprzedników, gorzej jeżeli twórcom ta sztuka się nie udała. Wówczas, zwykło się mówić o tzw. odcinaniu kuponów.

Zagraj w demo The Stalin Subway
Zagraj w demo The Stalin Subway

ComCo, 3 stycznia 2006, 12:52

Na falach Internetu pojawiła się grywalna wersja demonstracyjna The Stalin Subway - strzelanki pierwszoosobowej z akcją osadzoną w Moskwie w 1952 roku, w której to gracz zostaje wplątany w spisek mający na celu odsunięcie od władzy Józefa Stalina. Gra ukazała się już w Rosji oraz Niemczech, reszta świata wciąż czeka na jej premierę.

Unreal Tournament 2007 nie będzie tytułem startowym na PlayStation 3
Unreal Tournament 2007 nie będzie tytułem startowym na PlayStation 3

ComCo, 3 stycznia 2006, 12:09

Nie potwierdziły się rewelacje ze styczniowego numeru amerykańskiego czasopisma PlayStation Magazine. Jego redaktorzy informowali wówczas, że Unreal Tournament 2007 będzie tytułem startowym na konsoli PlayStation 3. Owe doniesienia „sprostował” właśnie jeden z developerów pracujących nad grą.

Świąteczny Konkurs Creative zakończony!

Redakcja GRYOnline.pl, 3 stycznia 2006, 11:08

Dzisiaj zakończył się konkurs, który GRY-OnLine zorganizowały wspólnie z firmą Creative. Konkurs był tematycznie powiązany z najnowszym produktem tej firmy, rodziną kart dźwiękowych Sound Blaster X-Fi™.

Darsana, wieloosobowe połączenie szybkiej akcji i elementów RPG
Darsana, wieloosobowe połączenie szybkiej akcji i elementów RPG

Elrond, 3 stycznia 2006, 10:44

Niezależna grupa developerska, Darsana Team, poinformowała o pracach nad grą będącą połączeniem szybkiej akcji znanej z pierwszoosobowych shooterów oraz szczegółowych statystyk i rozwoju postaci wziętych z gier RPG. Projekt nosi nazwę Darsana i przeznaczony ma być wyłącznie dla rozgrywek wieloosobowych.

Nowa strona firmy Playlogic oraz eksluzywny trailer Age of Pirates już w sieci

Krystian Smoszna, 3 stycznia 2006, 10:37

Przedstawiciele Playlogic Entertainment poinformowali wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że w Internecie zadebiutowała nowa wersja oficjalnej strony firmy. Z tej okazji przygotowano ekskluzywny zwiastun gry Age of Pirates: Carribean Tales.

Call of Duty 2 również na Macintosha
Call of Duty 2 również na Macintosha

Thorwalian, 3 stycznia 2006, 09:40

Bardzo miłą wiadomość mamy dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy komputerów klasy Macintosh. Hit ostatnich miesięcy - Call of Duty 2, najprawdopodobniej trafi także i na tą platformę.

Angielska wersja Keepsake opóźniona

Elrond, 3 stycznia 2006, 09:29

Wszystkich przygodówkowiczów, którzy ze zniecierpliwieniem oczekują na pojawienie się angielskiej wersji gry Keepsake, muszę niestety zmartwić. Jak poinformowały firmy Lighthouse Interactive oraz Wicked Studios, premiera tej przygodówki została przesunięta o 3 tygodnie, na 24 lutego.

Czarownica z karabinem zamiast miotły
Czarownica z karabinem zamiast miotły

eLKaeR, 3 stycznia 2006, 08:08

Gdy pod koniec minionego miesiąca wspominaliśmy o kilku projektach, realizowanych w siedzibie dalekowschodniej korporacji AQ Interactive, uczyniliśmy to dość zdawkowo z uwagi na niewielką ilość dostępnych materiałów źródłowych. Teraz mamy Szanownym Czytelnikom znacznie więcej do zaprezentowania w kwestii jednego z zapowiedzianych tytułów - Bullet Witch (premiera jeszcze w bieżącym roku).

Więcej nt. Tom Clancy's Splinter Cell Essentials
Więcej nt. Tom Clancy's Splinter Cell Essentials

eLKaeR, 3 stycznia 2006, 07:07

Na temat Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent pisaliśmy już wielokrotnie i wszystkie oficjalne dane, dotyczące owego produktu, zamieściliśmy w naszej Encyklopedii Gier. Jednak „Podwójny Agent” nie jest jedynym dziełem, poświęconym Samowi Fisherowi, szykowanym teraz przez firmę Ubisoft Entertainment. Wiadomo bowiem na pewno, że wkrótce pojawi się Tom Clancy’s Splinter Cell Essentials.