Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 stycznia 2006, 12:52

autor: ComCo

Zagraj w demo The Stalin Subway

Na falach Internetu pojawiła się grywalna wersja demonstracyjna The Stalin Subway - strzelanki pierwszoosobowej z akcją osadzoną w Moskwie w 1952 roku, w której to gracz zostaje wplątany w spisek mający na celu odsunięcie od władzy Józefa Stalina. Gra ukazała się już w Rosji oraz Niemczech, reszta świata wciąż czeka na jej premierę.

Na falach Internetu pojawiła się grywalna wersja demonstracyjna The Stalin Subway - strzelanki pierwszoosobowej z akcją osadzoną w Moskwie w 1952 roku, w której to gracz zostaje wplątany w spisek mający na celu odsunięcie od władzy Józefa Stalina. Gra ukazała się już w Rosji oraz Niemczech, reszta świata wciąż czeka na jej premierę (docelowo powinna nastąpić w pierwszym kwartale tego roku).

Zagraj w demo The Stalin Subway - ilustracja #1

W demie The Stalin Subway miłośnicy dynamicznej wymiany ognia mogą sprawdzić swoje umiejętności w dwóch poziomach pochodzących z pełnej wersji opisywanej produkcji (trafiamy do tajnych obiektów znajdujących się pod Moskwą, m.in. do wojskowego metra czy podziemnych katakumb). Pokazowa edycja programu przeznaczona jest wyłącznie dla pojedynczego gracza. Zainteresowani mogą ją znaleźć na naszym serwerze, a konkretniej TUTAJ (zajmuje ok. 478 MB).

Zagraj w demo The Stalin Subway - ilustracja #2
Zagraj w demo The Stalin Subway - ilustracja #3

Więcej informacji dotyczących The Stalin Subway znajdziecie na łamach Encyklopedii GRY-OnLine.