Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 stycznia 2006, 20:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo

Poradnik do kryminalnej gry przygodowej „Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo”, pomoże w wyjaśnieniu licznych morderstw następujących wśród dziesięciu osób odizolowanych na tajemniczej wyspie z dala od cywilizacji i z powodzeniem ukończyć rozgrywkę.

„Gra zatytułowana „And Then There Were None”, oparta na znanej powieści Agathy Christie, to klasyczna gra przygodowa, typu point’n’click, w której nacisk położony został na prowadzenie rozmów z poszczególnymi uczestnikami wydarzeń i wyciąganie wniosków, co do dalszego rozwoju sytuacji. Prawie wcale nie napotykamy tutaj jakiś skomplikowanych łamigłówek, w rozwiązaniu których należałoby używać kartki, ołówka, czy też jakichś skomplikowanych wzorów matematycznych. Dlatego też, co może niektórych zdziwić, uważam, że do dobrej zabawy z tą grą nie jest wcale potrzebny żaden poradnik. To, dokąd pójdziemy, z kim będziemy rozmawiać, w jakiej kolejności wykonamy poszczególne czynności, a nawet, czy w ogóle je wykonamy, zależy tylko i wyłącznie od dobrej woli każdego z graczy. I wcale nie trzeba robić tego w taki sposób, jak zostało to tutaj opisane. Ale należy pamiętać o jednym: dzień musi się zakończyć, rozdział zamknąć...

Dlatego też proponuję bawić się samemu dopóty, dopóki to będzie możliwe. Dopiero, kiedy dalsza droga stanie się nie do przejścia, należy zajrzeć na te stronice. Rzucić okiem, westchnąć: „Że też o tym nie pomyślałem...”, i bawić się dalej w najlepsze...

Skoro więc już wszystko jasne, wyruszmy wreszcie na tę przeklętą przez Boga i ludzi wyspę, razem z tą grupką nieszczęśników, nieświadomych tego, co ich tam czeka... ” - „Void”

Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Agatha Christie: I Nie Było Już Nikogo w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.