Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2006, 11:21

autor: Elrond

Electronic Arts tnie ceny swoich produktów

Zgodnie z zapowiedziami analityków, którzy prognozowali, iż po wprowadzeniu na rynek konsol nowej generacji spadną ceny gier na konsole obecnej generacji oraz komputery osobiste, więksi wydawcy rozpoczynają obniżkę cen swoich produktów. Całkiem niedawno Take-Two obniżyła cenę Grand Theft Auto: San Andreas a teraz do podobnych ruchów przymierza się Electronic Arts.

Zgodnie z zapowiedziami analityków, którzy prognozowali, iż po wprowadzeniu na rynek konsol nowej generacji spadną ceny gier na konsole obecnej generacji oraz komputery osobiste, więksi wydawcy rozpoczynają obniżkę cen swoich produktów. Całkiem niedawno Take-Two obniżyła cenę Grand Theft Auto: San Andreas w wersji na PC, Xboxa oraz PS2 do 19,99$ (ok. 64 zł) a teraz do podobnych ruchów przymierza się Electronic Arts.

Electronicy oferują teraz w cenie 29,99$ (ok. 95 zł) takie tytuły jak Madden NFL 06, NBA Live 06, FIFA 06 oraz Harry Potter and the Goblet of Fire w wersji na Xboxa, PS2, GameCube i PC. Na obniżkę załapały się również Need for Speed Most Wanted i Medal of Honor: European Assault, które kosztują teraz odpowiednio 39,99$ (ok. 127 zł) i 19,99$ (ok. 64 zł). Miejmy nadzieję, iż w myśl powiedzenia "przykład idzie z góry", również mniejsi wydawcy rozpoczną cięcia cen. A może by tak i u nas gry potaniały?