Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2003, 12:02

autor: Syriusz

Przerwa w oczekiwaniu na Hidden and Dangerous 2, czyli H&D 2 Mini Game

Na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącej taktycznej gry akcji Hidden and Dangerous 2 (polska premiera planowana jest na listopad bieżącego roku, na Zachodzie zaś ukaże się miesiąc wcześniej), pojawiła się nowa atrakcja, która jak sądzę zainteresuje wszystkich entuzjastów wspomnianego tytułu. Autorzy postarali się bowiem o specjalną online’ową mini gierkę o nazwie Hidden and Dangerous 2 Minigame. Jesteście ciekawi co ona oferuje? Czytajcie więc dalej.

Na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącej taktycznej gry akcji Hidden and Dangerous 2 (polska premiera planowana jest na listopad bieżącego roku, na Zachodzi zaś ukaże się miesiąc wcześniej), pojawiła się nowa atrakcja, która jak sądzę zainteresuje wszystkich entuzjastów wspomnianego tytułu. Autorzy postarali się bowiem o specjalną online’ową mini gierkę o nazwie Hidden and Dangerous 2 Minigame. Jesteście ciekawi co ona oferuje? Czytajcie więc dalej.

Przerwa w oczekiwaniu na Hidden and Dangerous 2, czyli H&D 2 Mini Game - ilustracja #1

Wcielamy się w postać pewnego żołnierza, a następnie dołączamy do oddziału, należącego do jednej z dwóch dostępnych stron konfliktu (Axis albo Alianci). Celem rozgrywki jest solenne wypełnianie przydzielonych misji, a u podstaw każdego sukcesu leży idealna współpraca między członkami naszej drużyny oraz dopracowana strategia. Po zakończeniu zadania otrzymamy pewną ilość punktów, dzięki którym nasz bohater staje się coraz silniejszy i bardziej doświadczony. Autorzy zapowiadają także uaktualnienia omawianej produkcji w postaci kolejnych poziomów i misji, jeśli okaże się ona wystarczająco popularna.

Jeśli chcecie spróbować zagrać w Hidden and Dangerous 2 Minigame, to wystarczy, że klikniecie tutaj.

P.S. Wszystkim, którzy mają kłopoty z uzyskaniem połączenia, śpieszę z wyjaśnieniem, iż owa mini-gierka wymaga odblokowania portu 8080 (jeśli twój komputer podłączony jest do sieci lokalnej, skontaktuj się z jej administratorem). W razie innych problemów odsyłam do zamieszczonego FAQ.

Więcej informacji: