Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 września 2003

Final Fantasy XII i nowa wersja Final Fantasy VII podczas targów TGS 2003?

eLKaeR, 7 września 2003, 13:08

Od 26 do 28 września bieżącego roku potrwa kolejna edycja słynnych japońskich targów elektroniczno-rozrywkowych, noszących nazwę Tokyo Game Show. Wśród szeregu wystawców silnie zaznaczy swoją obecność korporacja Square Enix, która powinna zaprezentować szerokiej publiczności następne produkty z serii Final Fantasy.

Lord British znów zasiada na tronie Britanni w grze Ultima Online

eLKaeR, 7 września 2003, 13:06

Wszystkim entuzjastom gry z gatunku MMOcRPG pt. Ultima Online powinna być znana osoba Lorda Britisha. Postać ta pełniła rolę władcy fantastycznego uniwersum o nazwie Britannia, a jej poczynaniami kierował sam Richard Garriott (de facto ojciec całej „ostatecznej” sagi) z firmy Origin Systems. Jednakże pewnego dnia król nagle zniknął – jego ponowną obecność w wirtualnym świecie odnotowano dopiero teraz.

Zakończenie beta testów „systemu” Steam, pełna wersja już w przyszłym tygodniu

Phoenix, 7 września 2003, 11:40

Po dziewięciu miesiącach beta testów, które przyniosły niezwykle owocne wyniki proces testowania „systemu” Steam dobiegł końca. Pełna wersja rzeczonej „aplikacji” pojawi się na sieci już w Środę. System Steam już w fazie Beta dostarczył kilku grom firmy Valve Software oraz popularnym modyfikacjom do Half-Lifa wielu interesujących funkcji, z których skorzystało niebagatelna liczba 300 tysięcy graczy.

Wspaniała okazja dla posiadaczy konsoli Xbox w Ameryce

Phoenix, 7 września 2003, 11:01

Korporacja Microsoft podała do informacji publicznej, iż rozpoczęła się interesująca promocja dla posiadaczy Xboxa. Wszystkie te osoby, które zakupią grę posiadającą możliwość wsparcia funkcji Xbox Live otrzymają darmowy abonament na okres dwóch miesięcy do rozgrywki w Internecie.

Pirates of the Burning Sea dopiero w 2004 roku
Pirates of the Burning Sea dopiero w 2004 roku

Phoenix, 7 września 2003, 10:37

Na łamach oficjalnego serwisu gry The Pirates of the Burning Sea, a dokładniej w sekcji Frequently Asked Questions pojawiły się nowe dane odnośnie daty premiery tego tytułu z gatunku MMOcRPG. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami produkcja gry miała zakończyć się już tej jesieni, jednak jak dowiadujemy się obecnie firma Flying Labs Software zakończy developing nad rzeczoną pozycją dopiero w pierwszym kwartale 2004 roku.

Twórcy Imperium Galactica tworzą nową taktyczną, strategię wojenną!

Kokosz, 7 września 2003, 08:55

Francuski wydawca gier Monte Cristo ogłosił, że podpisał porozumienie z Digital Illusion (twórcy Imperium Galactica II: Alliances), na mocy którego zajmie się on wydaniem najnowszego tytułu tego producenta. Strategia Desert Rats vs Afrika Korps, która ma zostać wydana tej zimy opierać się będzie o zmagania zbrojne w regionie Afryki Północnej podczas trwania II Wojny Światowej.