Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 września 2003

Oficjalny PeCetowy benchmark Final Fantasy XI już w Internecie!
Oficjalny PeCetowy benchmark Final Fantasy XI już w Internecie!

eLKaeR, 27 września 2003, 15:32

Entuzjaści wieloosobowych gier MMOcRPG (Massive Multiplayer Online Computer Role-Playing Games), będący jednocześnie fanami kultowej serii Final Fantasy, z pewnością niecierpliwie oczekują momentu zachodniej premiery jedenastej części tej sagi (debiut edycji PeCetowej nastąpić ma pod koniec października bieżącego roku, a później nadejdzie jeszcze wersja dla konsoli Sony PlayStation 2). Jeśli chcecie zbadać, czy Wasze komputery podołają wspomnianemu produktowi, to pobierzcie z globalnej Sieci oficjalny wirtualny tester o nazwie Vana'diel Bench 2.

Najnowszy trailer Battlefield: Vietnam
Najnowszy trailer Battlefield: Vietnam

Kull, 27 września 2003, 14:35

W sieci pojawił się pierwszy filmik Battlefield: Vietnam - kolejnej części gry Battlefield 1942. Jak sugeruje już sam podtytuł, gra opowiada o sławnej wojnie w Wietnamie (1964-1975), a dostępne podczas rozgrywki bronie i pojazdy to kopie autentycznych urządzeń z tamtego okresu. Gra oferować będzie rozgrywkę przez Internet do 64 graczy równocześnie. To jednak tylko suche fakty, a jak sprawa przedstawia się na dostępnym trailerze (?)...

Masz 18 lat?... Tak?! Zostań beta-testerem Painkillera!

eLKaeR, 27 września 2003, 13:55

Prawdopodobnie w marcu przyszłego roku w sklepach pojawi się nowa gra PeCetowa, przygotowywana przez polską firmę developerską People Can Fly (Adrian Chmielarz wraz z zespołem fachowców). Mowa tu o wirtualnej strzelaninie 3D, noszącej nazwę Painkiller i charakteryzującej się klimatem o wysokim ciężarze gatunkowym. Obecnie autorzy poszukują pełnoletnich użytkowników, chętnych do wzięcia udziału w przedpremierowych próbach (zabawa w trybie multiplayer).

Dobroczynna aukcja N-Gage

Kull, 27 września 2003, 13:23

Nokia wymyśliła ciekawą promocję swojego najnowszego produktu N-Gage – połączenia konsoli do gier z telefonem komórkowym. Otóż, belgijscy i holenderscy gracze mogą wziąć udział w internetowej aukcji i stać się pierwszymi na świecie posiadaczami wspomnianej konsolki. Licytacja kończy się 3 października, czyli 4 dni przed oficjalną premierą N-Gage. Pieniądze z aukcji będą przeznaczone na szlachetny cel dla organizacji dobroczynnych i charytatywnych: Child Focus i Villa Pardoes. To jednak nie koniec atrakcji, zwycięzcy aukcji w dniu premiery telefonu będą mieli okazję pojeździć oficjalnym dżipem N-Gage.

Commandos 3 Special Edition – desant na Niemcy

Kull, 27 września 2003, 12:09

Po ukazaniu się masy trailerów, screenów i w końcu grywalnego dema gry Commandos 3, można spodziewać się lada dzień szturmu komandosów na sklepy. Pierwszy atak rozpocznie się 17 października w Niemczech, a gra ukaże się w cenie 65Euro, czyli około 295PLN (!). Nie będzie to jednak zwyczajne wydanie gry. W pudełku z programem znajdzie się film (dramat wojenny) na DVD pt. „We Were Soldiers” (“Byliśmy żołnierzami”) z Melem Gibsonem w roli głównej.

Forgotten Hope - kolejne spojrzenie na II Wojnę Światową w ramach gry BF1942
Forgotten Hope - kolejne spojrzenie na II Wojnę Światową w ramach gry BF1942

eLKaeR, 27 września 2003, 12:05

Wykładnikiem ogromnej popularności wieloosobowej gry z gatunku FPS (First Person Shooter) pt. Battlefield 1942 jest bardzo duża ilość rozmaitych modyfikacji programu (np. Desert Combat i Battlefield 1982 Interstate), tworzonych przez fanów i publikowanych następnie w Internecie. Właśnie światło dzienne ujrzał kolejny produkt tego typu, który nosi nazwę Forgotten Hope i traktuje o globalnych zmaganiach militarnych podczas II Wojny Światowej.