Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2003

Poradnik: Hard Truck

Sznur, 2 września 2003, 16:59

„Niniejszy poradnik składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich to podstawowe zagadnienia związane z jazdą, przyjmowaniem zleceń, zdawaniem towaru, robieniem licencji, wynajmowaniem kierowców etc. Druga część to zestaw map. Tak się bowiem składa, że gra nie rozpieszcza gracza pod względem orientacji w terenie i wcześniej czy później pojawia się konieczność wytyczenia tras, którymi jadąc traci się najmniej czasu." - czyli jak zwiedzić Stany Zjednoczone w osiemnastokołowej ciężarówce.

Troopersi z Gwiezdnych Wojen zdobywają UT 2003
Troopersi z Gwiezdnych Wojen zdobywają UT 2003

Kokosz, 2 września 2003, 16:48

Twórcy powstającej właśnie modyfikacji Unreal Tournament 2003 o nazwie Troopers: Dawn of Destiny podpisali umowę z LucasArts na mocy której oficjalnie mogą garściami czerpać motywy ze świata Gwiezdnych Wojen. Umowa pozwala twórcom wykorzystywać wszystko, prócz muzyki ze świata Star Wars.

Call of Duty grą o „dobrze” zoptymalizowanym kodzie...

Łosiu, 2 września 2003, 15:24

W nocy z piątku na sobotę firma Activision (w wyniku silnych nacisków ze strony graczy i wiodących zachodnich serwisów growych) uraczyła nas wersją demonstracyjną gry Call of Duty przeznaczoną do rozgrywki jednoosobowej. Zaprezentowany poziom, w którym naszym zadaniem jest zniszczenie niemieckich działek przeciwlotniczych, zauroczył mnie i setki innych fanów tego typu gier.

Bez kabli, bez problemu

Syriusz, 2 września 2003, 11:48

Korporacja Microsoft ogłosiła plany sprzedaży specjalnego urządzenia o nazwie MN-470 Wireless Xbox Adaptor, umożliwiającego użytkownikom, którzy posiadają konsolę Xbox zaopatrzoną w system Xbox Live!, połączenie z bezprzewodową siecią domową oraz multiplayerową zabawę bez zbędnego okablowania.

Laser Squad Nemesis i Slickball trafią pod skrzydła platformy N-Gage

eLKaeR, 2 września 2003, 10:27

Wraz z nową przenośną platformą elektroniczno-rozrywkową o nazwie N-Gage na rynku pojawi się kilkanaście gier jej dedykowanych (m.in. Tony Hawk’s Pro Skater, Tomb Raider i Red Faction). Nieco później do sklepów trafi druga fala oprogramowania, której wybrane elementy ujawniono podczas tegorocznych targów ECTS (European Computer Trade Show).

In Memoriam już wkrótce
In Memoriam już wkrótce

Syriusz, 2 września 2003, 08:05

In Memoriam to najnowsze dzieło studia developerskiego Lexis Numerique, które łączy w sobie elementy kina, branży elektroniczono-rozrwkowej oraz medium XXI wieku - Internetu. W tym, zawierającym potężną dawkę interaktywności, komputerowym thrillerze wcielimy się w postać, której zadaniem będzie odszukanie dwóch, zaginionych w niewyjaśnionych okolicznościach, dziennikarzy.

Prace nad sequelem Far Cry zaanonsowane

Phoenix, 2 września 2003, 07:29

Jak informuje wiceprezes firmy Crytek Studios - Faruk Yeril powoli rozpoczynane są prace nad drugą częścią gry akcji/FPS Far Cry. Pierwsza część omawianej pozycji jeszcze nie ukazała się na rynku (data premiery światowej to połowa listopada), jednak fakt ten wcale nie musi oznaczać, że nie można zacząć prac nad kolejną częścią przygód elitarnej jednostki amerykańskiej armii.

Niepokojące informacje o PlayStation 3

Phoenix, 2 września 2003, 07:24

Ostatnio na łamach zachodniego serwisu Gamesindustry.biz pojawiły się dość niepokojące informacje odnośnie postępu prac nad konsolą Sony PlayStstion 3. Projekt stracił właśnie jednego z czołowych twórców - Shinichi Okamoto.