Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 września 2003

Jak się miewa projekt Jetfighter V: Homeland Protector?

eLKaeR, 28 września 2003, 16:05

W pierwszej połowie lipca bieżącego roku zamieściliśmy na wortalu GRY-OnLine wiadomość, zapowiadającą nadejście piątej części serii Jetfighter (początek sagi datuje się na końcówkę lat osiemdziesiątych XX wieku) o podtytule Homeland Protector. Natomiast dziś mamy przyjemność przedstawić rozszerzone dane tekstowo-graficzne na temat tego komputerowego symulatora lotu, przygotowywanego przez połączone sztaby firm InterActive Vision i Global Star Software.

Nadchodzi nowy patch do gry Battlefield 1942

Kull, 28 września 2003, 14:23

Na oficjalnej stronie internetowej gry Battlefield 1942 pojawiła się szczegółowa informacja dotycząca kolejnej poprawki systemowej do tej produkcji. Łatka z numerem v.1.5 modyfikuje błędy programu i wprowadza poprawki dla Japońskiej i Amerykańskiej strony konfliktu. Poza tym dodaje nową mapę i niweluje problemy związane ze zmianą płyt CD-ROM. Wydanie tej poprawki ma nastąpić już „wkrótce”.

Debiut wersji demonstracyjnej gry Lock On: Modern Air Combat

eLKaeR, 28 września 2003, 13:44

Na premierę szumnie zapowiadanego PeCetowego symulatora lotu pt. Lock On: Modern Air Combat czekamy od ponad dwóch lat. Korporacja wydawnicza Ubi Soft Entertainment zamierza opublikować nową grę firmy Strategic Simulations Inc. w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Tymczasem już dziś zapraszamy do ściągania z Internetu interaktywnej wersji pokazowej rzeczonej pozycji.

Zostań królem mrówek
Zostań królem mrówek

Kull, 28 września 2003, 12:51

Anarchy Enterprises zapowiada na 1 października premierę gry pod tytułem „Ant War” (Wojna Mrówek). W grze rozpoczynamy karierę jako przywódca małego mrowiska, aby w miarę sukcesów stworzyć zdumiewające mrówcze imperium. Do dyspozycji mamy pięć rodzajów mrówek i 18 zróżnicowanych miejsc na budowę mrowiska (np. piekarnia, park, miasto), w których napotkamy na przeróżne niebezpieczeństwa.

Walka o najlepszy mobilny multiplayer bezprzewodowy: Nintendo i Motorola vs. Nokia
Walka o najlepszy mobilny multiplayer bezprzewodowy: Nintendo i Motorola vs. Nokia

eLKaeR, 28 września 2003, 12:44

Mobilna platforma elektroniczno-rozrywkowa N-Gage, mająca zadebiutować w sklepach na początku nadchodzącego miesiąca, umożliwi swoim nabywcom wieloosobową zabawę za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth. Nowe dzieło fińskiej firmy Nokia nie pozostanie jednakże bezkonkurencyjne w tej dziedzinie zbyt długo, ponieważ korporacja Nintendo już szykuje ripostę w kooperacji z koncernem Motorola (znany dostarczyciel rozwiązań telekomunikacyjnych i nie tylko).

10 rocznica serii Myst

Kull, 28 września 2003, 12:23

Dokładnie 24 września minęła dziesiąta rocznica wydania pierwszej gry z cykl Myst. Na tą okazję zespół Cyan Worlds, Inc. opublikował na łamach serwisu urulive.ubi.com pierwszy rozdział wydanej w 1994 roku książki pt. „Myst: The Book of Atrus”. Prawdziwym jednak solenizantem jest Ryan Miller – twórca serii gier i autor powieści.