Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 września 2003

Informacje o Dragon Ball Z: Taiketsu
Informacje o Dragon Ball Z: Taiketsu

Phoenix, 1 września 2003, 19:35

Seria gier Dragon Ball Z osiągała same sukcesy już od samego momentu pojawienia się na Game Boy Advance. Obecnie Atari wraz z producentem, który przeniósł pierwszy produkt tej właśnie sagi na GBA współpracują nad kolejnym tytułem - Taiketsu. Ma być to bijatyka, której rynkowa premiera przewidziana jest na listopad roku bieżącego.

Oficjalna witryna WrestleMania XIX już w sieci
Oficjalna witryna WrestleMania XIX już w sieci

Phoenix, 1 września 2003, 17:50

Korporacja THQ poinformowała, iż na sieci w ostatnich dniach pojawiła się oficjalna strona gry WWE Wrestlemania XIX. Na rzeczonym serwisie znajdziemy kilka screenów ukazujących omawiany tytuł, pliki video oraz licznik, który wskazuje date premiery gry na terenie USA. Pozycja ta dedykowana jest konsolom Nintendo GameCube.

Moda na Battlefield
Moda na Battlefield

Syriusz, 1 września 2003, 17:44

Grupa Siege Team udostępniła pierwszą wersję własnej modyfikacji gry Battlefield 1942 o nazwie Siege (Oblężenie). Według autorów, wspomniana produkcja jest odpowiedzią na zarzut, iż twórcy tzw. „modów” niezwykle rzadko podejmują się stworzenia programu opartego o czasy Średniowiecza.

Nowości o Spellforce: The Order of the Dawn
Nowości o Spellforce: The Order of the Dawn

Phoenix, 1 września 2003, 16:44

Oficjalna witryna gry Spellforce: The Order of the Dawn, której wydawcą jest firma JoWooD doczekała się kolejnej aktualizacji. W dniu dzisiejszym na łamach rzeczonej strony pojawiły się informacje o pierwszym budynku Elfów – „Ratuszu”. Omawiany tytuł jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w realiach fantasy, w której występują także elementy RPG. W naszej ojczyźnie produkt ten pojawi się dzięki firmie CD Projekt w grudniu bieżącego roku.

Polski finał World Cyber Games 2003 i koncert Peja - Slums Attack

Fajek, 1 września 2003, 13:51

6 września w warszawskiej Hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14), w godzinach 12.00-19.00 odbędzie się polski finał międzynarodowych mistrzostw w grach komputerowych World Cyber Games 2003, organizowanych już po raz trzeci przez Samsung Electronics Polska. Finaliści wyłonieni podczas polskich eliminacji, wyjadą na światowe finały do Korei Południowej, gdzie będą walczyć o tytuł najlepszego gracza i nagrody o łącznej wartości 400.000$.

Nowe patche do „dzieci” Battlefield 1942

Syriusz, 1 września 2003, 12:12

Na Sieci pojawiły się nowe uaktualnienia do dwóch produkcji powiązanych z grą Battlefield 1942. Mowa tutaj o add-on'ie o podtytule Pirates oraz modzie HydroRacers. Oba patche zawierają pomniejsze zmiany usprawniające działanie wymienionych powyżej programów oraz zapewniają zgodność z najnowszą wersją wspomnianej taktycznej gry akcji (v1.45).

Hideo Kojima nabiera dystansu do sagi Metal Gear, zapowiadając jednocześnie nadejście czwartej części MGS

eLKaeR, 1 września 2003, 11:14

Podczas tegorocznej edycji londyńskich targów ECTS (European Computer Trade Show) wśród wielu znanych osobistości z branży elektroniczno-rozrywkowej obecny był również Hideo Kojima, czyli ojciec kultowej sagi Metal Gear. Słynny pracownik korporacji Konami wypowiedział się m.in. na temat przyszłości wspomnianego cyklu.

Twórcy graficznych chipów Xabre szykują się wraz z innymi inżynierami do ataku pod nową banderą!

eLKaeR, 1 września 2003, 11:13

Tajwańska firma XGI (eXtreme Graphics Innovation) skupia obecnie byłych pracowników korporacji SiS (Silicon Integrated Systems) i Trident. Zatrudnieni inżynierowie podzieleni są na dwie niezależne grupy i opracowują nowe linie PeCetowych procesorów graficznych, mających konkurować z produktami marki ATI Technologies i nVidia.

Worms 3D – nowe szczegóły

Syriusz, 1 września 2003, 10:54

Zespół developerski Team 17 umieścił na oficjalnej stronie internetowej gry Worms 3D kilka ciekawych informacji na temat stanu zaawansowania prac nad wspomnianym tytułem. Nowa odsłona rzeczonej produkcji będzie swoistym przełomem w historii tej popularnej na całym świecie serii. Tak, tak, proszę państwa. Tym razem ujrzymy "robaki" w pełnym trójwymiarze. Zapowiada się niezła jatka...

Lista reprezentacji w FIFA 2004

Fajek, 1 września 2003, 09:34

Serwis Centrum FIFY jako jeden z pierwszych na świecie podał nam listę drużyn narodowych, którymi będziemy mogli kierować w najnowszej produkcji EA SPORTS. Wśród nich znalazła się również reprezentacja polski.