Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 września 2003

Dungeons & Dragons Heroes już niebawem
Dungeons & Dragons Heroes już niebawem

Phoenix, 11 września 2003, 17:17

Korporacja Atari podała do informacji publicznej w dniu dzisiejszym, iż gra Dungeons & Dragons Heroes zyskała już status „gold” i w niedługim czasie, tj. 23 września trafi na półki sklepowe w wersji dedykowanej konsoli Microsoft Xbox. Developingiem rzeczonego tytułu zajmowała się firma Atari Hunt Valley.

FIFA Football 2003 (Mega Patch PL na sezon 2003/2004)

Fajek, 11 września 2003, 16:56

W wyczekiwaniu na najnowszą „kopaną” od EA SPORTS autorzy Centrum FIFY przygotowali dla wszystkich fanów tej gry z datą bieżącego roku przy nazwie kolejną niespodziankę. Tym razem jest to plik aktualizujący nakładkę o nazwie Mega Patch PL 2003. Znajdziecie w nim wszystkie add-ony, jakie były wypuszczane na stronie producenta dodatku.

Benchmark Half-Life 2 prawdę powie, czyli karty ATI lepsze od produktów nVidii

ComCo, 11 września 2003, 15:38

Na pełną wersję Half-Life 2 czekają wszyscy wielbiciele strzelanek pierwszoosobowych (i nie tylko oni), a tymczasem w siedzibie Valve Software trwają także prace nad opracowaniem specjalnego benchmarka, który testowałby wydajność PeCetów w dziedzinie grafiki. Jego premierę zaplanowano na 30 września bieżącego roku, a tymczasem Gabe Newell - jeden z założycieli studia - podał do wiadomości publicznej pierwsze wyniki przeprowadzonych testów.

Kości, karty i ruletka zaszufladkowane razem z grami o tematyce seksualnej

eLKaeR, 11 września 2003, 14:50

Jednym z najbardziej znanych administratorów internetowych kasyn jest korporacja Peak Entertainment, zlokalizowana na południowoamerykańskiej wyspie Curacao. Organizacja o nazwie ESRB (Entertainment Software Rating Board) uznała właśnie produkty rzeczonego koncernu, jako stosowne wyłącznie dla dorosłych użytkowników (etykietka „AO” – Adults Only).

Jade Empire owocem związku firm BioWare i Microsoft

eLKaeR, 11 września 2003, 13:52

Autorzy bestsellerowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic, czyli pracownicy korporacji BioWare, projektują obecnie kolejny tytuł elektroniczno-rozrywkowy. Całe przedsięwzięcie realizowane jest w oparciu o porozumienie, zawarte blisko dwanaście miesięcy temu przez włodarzy rzeczonej firmy i przedstawicieli koncernu Microsoft.

Nowe wersje Counter-Strike i Team Fortress Classic

Syriusz, 11 września 2003, 12:43

Firma Valve Software ogłosiła, że uaktualnienie gry Counter-Strike o numerku 1.6 oraz nowa wersja Team Fortress Classic, pojawią się w najbliższych dniach i będą dostępne poprzez specjalne oprogramowanie o nazwie Steam. Jest to nowy system opracowany przez rzeczoną korporację, zawierający zestaw komponentów umożliwiających graczom bezstresową rozgrywkę we wszystkie najnowsze produkcje sygnowane przez Valve.

Dwadzieścia lat erotyzmu w grach wirtualnych - od kilku różowych pikseli do krągłych piłek siatkowych
Dwadzieścia lat erotyzmu w grach wirtualnych - od kilku różowych pikseli do krągłych piłek siatkowych

eLKaeR, 11 września 2003, 12:07

Ewolucja branży konsolowej wyraża się nie w formie coraz większej częstotliwości taktowania procesorów i rosnącej pojemności pamięci, lecz poprzez poprawiający się wygląd gier. Seksualnym aspektem tego ostatniego zagadnienia zajęła się w swoim dziesięciostronicowym artykule Sarah Crisman – redaktorka zachodniego serwisu internetowego Game Bunker.

Oficjalny Polski PlayStation 2 Magazyn - premiera!

Fajek, 11 września 2003, 11:06

Od października będzie ukazywał się Oficjalny Polski PlayStation 2 Magazyn. Pismo jest wydawane na licencji brytyjskiego wydawcy Future Publishing. Polska po Anglii, Australii, Włoszech, Danii, Norwegii i Czechach jest kolejnym krajem, w którym będzie ukazywał się ten wyjątkowy miesięcznik.

XIII - szczegóły na temat gry wieloosobowej

Syriusz, 11 września 2003, 09:58

Korporacja Ubi Soft Entertainment podała do wiadomości publicznej kilka ciekawych informacji na temat trybów rozgrywki wieloosobowej nadchodzącej gry akcji, tj. XIII. Pełne wersje rzeczonej produkcji, zaopatrzone w opcje multiplayerowe, pojawią się na następujące platformy: PC, Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox. Fani konsoli Nintendo GameCube będą musieli zadowolić się jedynie możliwością gry na podzielonym ekranie.