Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 września 2003

Poradnik: Salammbo

Sznur, 9 września 2003, 20:26

Salammbo jest klasyczna grą przygodową, której fabuła bazuje na powieści Gustave’a Flauberta. Akcja dzieje się w czasach starożytnych, podczas Pierwszej Wojny Punickiej (264-241 p.n.e.). Bohaterem jest Spendiusz, podróżnik, który trafia w ręce Kartagińczyków i jako niewolnik zostaje zmuszony do pracy. Priorytetem staje się więc ucieczka, ale i na zemstę na Kartagińczykach trzeba zostawić trochę energii. - skorzystajcie z obszernej solucji.

Operation Flashpoint 2 później niż oczekiwaliśmy...

Phoenix, 9 września 2003, 19:25

Oczekiwany od dłuższego czasu sequel do gry Operation Flashpoint nie trafi w ręce fanów aż do roku 2005. Taka wiadomość pojawiła się na łamach zachodniego serwisu TotalVideoGames.com. Rzeczona witryna otrzymał takową informację od firmy Bohemia Interactive.

Firma Freeform Interactive zaanonsowała Purge Jihad

Phoenix, 9 września 2003, 18:11

Firma Freeform Interactive ogłosiła w dniu dzisiejszym rozpoczęcie prac nad dodatkiem do poprzedniego tytułu stworzonego przez jej programistów tj. gry Jihad. Rzeczone rozszerzenie nosić będzie nazwę Purge Jihad. Omawiany add-on powróci wątkiem fabularnym do korzeni serii. Ponownie ujrzymy sojusz między Deity, Altar i Mass Blesses. Planowana data rynkowej premiery Purge Jihad to 30 wrzesień 2003.

O dwóch takich, co walczyli o Half-Life 2

eLKaeR, 9 września 2003, 14:54

Zachodni serwis internetowy o nazwie The Inquirer podzielił się właśnie ze swoimi odwiedzającymi interesującą nowinką, dotyczącą nadchodzącej drugiej części gry z gatunku FPS pt. Half-Life. Wiadomość dotyczy kulisów uzyskania przez korporację ATI Technologies prawa, umożliwiającego dołączenie pełnej wersji rzeczonego programu do kart graficznych Radeon 9800XT.

Dead to Rights na PC wkrótce w Europie i USA
Dead to Rights na PC wkrótce w Europie i USA

Syriusz, 9 września 2003, 13:22

Na mocy porozumienia zawartego z korporacją Namco Hometek Inc., firma Hip Games otrzymała prawa do PeCetowego wydania popularnej gry akcji Dead to Rights. W chwili obecnej rzeczona produkcja dostępna jest w wersjach na następujące platformy: Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube.

„Czarnula” nie wystarczy samochodowemu złodziejowi, czyli GTA 4 nie tylko dla PS2

eLKaeR, 9 września 2003, 12:27

Po ogłoszeniu najświeższych wyników finansowych korporacji wydawniczej Take-Two Interactive zorganizowano konferencję prasową, w której uczestniczył dyrektor zarządzający - Jeffery Lupin. Człowiek ten podał kolejne informacje, dotyczące przyszłości popularnego cyklu Grand Theft Auto.

SecondWave Beta 2.3 w sieci
SecondWave Beta 2.3 w sieci

Syriusz, 9 września 2003, 10:46

W ostatnich dniach, światło dzienne ujrzała nowa wersja bety modyfikacji strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer: Generals o nazwie SecondWave. Rzeczony program jest dziełem grupy zajmującej się tworzeniem tzw. modów - CnC Matrix.

Hity sierpnia 2003 wg GameSpot

eLKaeR, 9 września 2003, 09:54

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania zestawienia brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

2 w 1 – wersja CD i DVD nadchodzącej gry Conspiracies

eLKaeR, 9 września 2003, 09:51

Niespełna miesiąc wstecz ujrzeliście na wortalu GRY-OnLine pierwszą wiadomość, związaną z grą przygodową o nazwie Conspiracies. Natomiast dziś chcielibyśmy powrócić do tego zagadnienia, ponieważ na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynął kolejny komunikat od firmy wydawniczej Got Game Entertainment.

Strategy First wyda Shadow Vault
Strategy First wyda Shadow Vault

Syriusz, 9 września 2003, 09:35

Korporacja Strategy First nabyła prawa do ogólnoświatowej (wyłączając jedynie obszar Rosji) dystrybucji strategii turowej z elementami cRPG, tj. Shadow Vault. Akcja gry, której dopracowaniem zajmuje się zespół developerski Mayhem Studios, przeniesie nas w lata 50/60-te XX wieku do świata ogarniętego wojną nuklearną.