Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 września 2003

Wytapetuj swój pulpit!

ComCo, 19 września 2003, 17:23

Jedni mają Jennifer L., inni wolą oglądać niesamowite krajobrazy. O czym mówię? Oczywiście o tapetach na windowsowy pulpit, które bardzo często sprawiają, że „szary” PeCet staje się czymś więcej. Redaktorzy GRY-OnLine dobrze wiedzą, że każdy szanujący się gracz chciałby praktycznie non-stop oglądać motywy z jego ulubionej produkcji i właśnie z tego powodu, nasz dział Pliki - serwer FTP powiększył się o 17 zestawów tapet, związanych tematycznie z najnowszymi tytułami.

THQ otwiera oficjalną witrynę gry Full Spectrum Warrior

Phoenix, 19 września 2003, 13:24

Full Spectrum Warrior to gra, której developingiem zajmuje się firma Pandemic Studios. Zaś dzięki korporacji THQ dzisiaj w sieci otworzona została oficjalna witryna tej pozycji. Zaglądając w progi tegoż serwisu fani znajdą wiele interesujących faktów dotyczących fabuły gry i multimediów: pliki video ukazujące fragmenty gameplay’u, trailery, screeny, oraz bogatą sekcje uzbrojenia i taktyk bojowych w dość przystępnej według mnie formie. Całość wykonana została przy użyciu coraz bardziej powszechnej technologii Flash.

Pięć nowych „łatek” do modów Baldur's Gate II

Syriusz, 19 września 2003, 12:50

Co uważniejsi z Was spostrzegli zapewne, w jednym z poniższych newsów, rzadko spotykany wysyp poprawek systemowych do modyfikacji gry Baldur's Gate II. Rzeczonymi patchami warto zainteresować się nie tylko z powodu ich ilości, ale także dla ciekawych udogodnień, jakie wprowadzają do rozgrywki. Same „łatki” nie byłyby jednak nic warte, gdyby nie pełne wersje wcześniej przygotowanych modów. Poniżej możecie znaleźć garść szczegółów na ich temat, jak również linki służące do pobrania stosownych plików.

Recenzja: America's Army - Operations

Fajek, 19 września 2003, 12:49

America's Army to darmowy pakiet gier stworzony przez specjalistów z Armii Amerykańskiej i ekspertów z Departamentu Obrony w celu pokazania młodym ludziom (potencjalnym poborowym) kulisów bycia żołnierzem i zachęcenia do wstąpienia w szeregi armii.

Przerwa w oczekiwaniu na Hidden and Dangerous 2, czyli H&D 2 Mini Game
Przerwa w oczekiwaniu na Hidden and Dangerous 2, czyli H&D 2 Mini Game

Syriusz, 19 września 2003, 12:02

Na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącej taktycznej gry akcji Hidden and Dangerous 2 (polska premiera planowana jest na listopad bieżącego roku, na Zachodzie zaś ukaże się miesiąc wcześniej), pojawiła się nowa atrakcja, która jak sądzę zainteresuje wszystkich entuzjastów wspomnianego tytułu. Autorzy postarali się bowiem o specjalną online’ową mini gierkę o nazwie Hidden and Dangerous 2 Minigame. Jesteście ciekawi co ona oferuje? Czytajcie więc dalej.

Unreal Tournament 2004 - co kryje się za ponad 6GB danych...?

Łosiu, 19 września 2003, 08:46

Im bliżej premiery kolejnej odsłony słynnej serii Unreal Tournament, tym więcej informacji o wersji 2004 przedostaje się do prasy. Wczoraj mogliśmy przeczytać o nieoficjalnej liście map jakie zobaczymy w Unreal Tournament 2004, dziś z kolei wyszło na jaw, iż nowa gra, znajdująca się obecnie w fazie produkcji, zajmuje już aż sześć gigabajtów na dysku twardym, a jej wersja instalacyjna mieści się na 5-6 płytach CD-ROM. Na dodatek, nie wykluczone, iż ta liczba jeszcze się zwiększy. W związku takim stanem rzeczy, wydawca, firma Atari, prawdopodobnie wyda ów tytuł nie tylko w wersji CD, lecz również w wersji DVD. Ja za swojej strony zapytam. Co zajmuje, aż tyle miejsca??

Współpraca korporacji Atari i sieci P2P Kazaa

Łosiu, 19 września 2003, 08:31

Kazaa to największe zło, okropne narzędzie do rozprowadzania nielegalnego oprogramowania, muzyki, filmów, itd. – zwykli użytkownicy komputerów przywykli już do tego typu epitetów ze strony wielkich firm i nadal bezproblemowo korzystają z dobrodziejstw sieci P2P, w tym i Kazy. Ogromne możliwości dystrybucyjne tego systemu dostrzegła też korporacja Atari i znakomicie wykorzystała go do swoich celów. Otóż demo gry Greyhawk: The Temple of Elemental Evil, najnowszej cRPG-owej propozycji zespołu Troika Games i firmy Atari, pojawiło się w sieci Kazaa i od kilku dni jest przez nią rozprowadzane na zasadach wyłączności. Przekonało się o tym kilka zachodnich serwisów, które umieściły pobraną z Kazy wersję demo, po czym zostały zmuszone je usunąć na wyraźną prośbę Atari.

Whiptail Interactive i najbliższa przyszłość

ComCo, 19 września 2003, 08:26

„Sezon ogórkowy” mamy już za sobą, zaś ogólnoświatowi wydawcy zajęli się aktualizacją swoich planów na najbliższą przyszłość. Jeden z nich - Whiptail Interactive - nie chcąc trzymać swoich fanów w niepewności wyjawił, iż na czwarty kwartał bieżącego roku zaplanowano premiery trzech nowych tytułów. Mowa tu o: R.C. Cars, Blade & Sword oraz tzw. Postal 2 Gold Edition.

V-Rally 3 trafi w ręce posiadaczy „blaszaków”
V-Rally 3 trafi w ręce posiadaczy „blaszaków”

ComCo, 19 września 2003, 07:58

Posiadacze PeCetów, z przyczyn znanych jedynie Codemasters, muszą niestety obejść się bez czwartej części cyklu Colin McRae Rally. Nie ma się co jednak martwić na zapas – „rajdową” lukę, jaka powstanie na rynku, planuje wypełnić korporacja wydawnicza Atari z konwersją gry V-Rally 3. Tytuł ten jest kolejną odsłoną serii, która na całym świecie sprzedała się w ilości ponad 5 milionów egzemplarzy, dlatego wydaje mi się, że fani „śmigałek” po raz kolejny nie przejdą obok niego obojętnym wzrokiem.