Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 września 2003

Poradnik: America’s Army: Operations

Sznur, 15 września 2003, 16:20

America’s Army: Operations to taktyczny symulator żołnierza z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. To pozycja skierowana raczej do wąskiego grona odbiorców, gdyż do pełnego zapoznania się z jej możliwościami potrzeba nie tylko chęci, ale i mnóstwa czasu oraz cierpliwości. Ten poradnik powstał z myślą o tych graczach, którym brak co najmniej jednej z tych rzeczy i jego celem jest pomóc im stawiać pierwsze kroki w wirtualnej karierze zawodowego żołnierza.

Pierwsze demo Full Spectrum Warrior już jutro na X03

Phoenix, 15 września 2003, 16:05

Korporacja THQ Inc. poinformowała dzisiaj, iż pierwsza grywalna odsłona Full Spectrum Warrior zostanie ukazana opinii publicznej już w dniach 16-17 września, podczas trwania imprezy X03 organizowanej przez Microsoft na południu Francji w Nicei. Tworzeniem tej taktycznej gry akcji zajmuje się firma Pandemic Studios, zaś jej premiera planowana jest na początek przyszłego roku kalendarzowego.

Steam = Szpieg Doskonały?

Syriusz, 15 września 2003, 15:26

W ostatnich dniach internetową społeczność obiegła zaskakująca wiadomość. Pewna grupa osobników postanowiła poznać dogłębnie zasady działania najnowszego systemu i klienta Valve Software do gry online o nazwie Steam i tym samym odkryła pewien niepokojący fakt. Wszystko bowiem wskazywało na to, iż produkt wspomnianej firmy pobiera konkretne informacje z dysku użytkownika, a zgromadzone dane wysyła drogą elektroniczną na adres Valve.

Przystąp razem z nami do kolejnej „Pustynnej Walki”!
Przystąp razem z nami do kolejnej „Pustynnej Walki”!

eLKaeR, 15 września 2003, 13:59

Projekt o nazwie Desert Combat, będący jedną z najciekawszych modyfikacji wieloosobowej gry Battlefield 1942, doczekał się właśnie kolejnej publicznej wersji testowej. Nowa edycja została oznaczona symbolem v.0.4J i wylądowała już na serwerze FTP wortalu GRY-OnLine.

Kiedy Half Life 2? Tego nie wie nikt...

Syriusz, 15 września 2003, 13:08

Sporo kontrowersji narosło wokół rynkowego debiutu nadchodzącej gry akcji – Half Life 2. Czarę „dezorientacji” przepełni zapewne kolejna informacja, jaką podzielił się serwis Justgamers.de. Nasi koledzy z zachodniej granicy podali, iż według niemieckiego dystrybutora długo oczekiwany sequel Half Life pojawi się w sklepach dopiero w grudniu bieżącego albo w styczniu przyszłego roku. Zabawa z entuzjastami wspomnianego tytułu trwa, więc nadal.

Następna konsola GameBoy na horyzoncie?
Następna konsola GameBoy na horyzoncie?

eLKaeR, 15 września 2003, 12:06

Na łamach aktualnego wydania (#133 – październik 2003) brytyjskiej edycji gazety Nintendo Official Magazine ukazała się krótka informacja, związana z następczynią kieszonkowej konsoli GameBoy Advance.

Nowe screenshoty z Gran Turismo 4 i nie tylko
Nowe screenshoty z Gran Turismo 4 i nie tylko

eLKaeR, 15 września 2003, 11:51

Słynna seria wirtualnych wyścigów samochodowych, nosząca tytuł Gran Turismo, została zapoczątkowana blisko pięć lat temu na konsoli PlayStation. Teraz entuzjaści wspomnianego cyklu niecierpliwie oczekują momentu rynkowego debiutu (prawdopodobnie 6 stycznia 2004) czwartej części flagowego produktu studia Polyphony Digital – w roli docelowej platformy sprzętowej występuje popularna „Czarnula”. Zagorzali fani GT powinni przyjrzeć się nowym materiałom multimedialnym, opublikowanym w Internecie przez korporację Sony.

„Polanie 2” już w sklepach

Kull, 15 września 2003, 11:49

Dzisiejszy „mlekiem płynący” dzień to data premiery drugiej części, pierwszego polskiego RTSa w historii gier komputerowych. Prace nad grą o jakże swojskim tytule „Polanie 2” trwały już od początku 2001 roku i wiele litrów mleka przelało się zanim miłośnikom Mirka dane zostało przeczytać te słowa. Dystrybucja gry w Polsce powierzona zostało firmie TopWare, która ustaliła cenę produktu na bardzo przyjazną, dwucyfrową liczbę - 79 zł. Gra dostępna jest już zarówno w sprzedaży wysyłkowej jak i w sklepach na terenia całego kraju. Zagranicą grę należy szukać pod nazwą KnightShift.

Ozłocona Legenda Siedmiu Mórz
Ozłocona Legenda Siedmiu Mórz

Syriusz, 15 września 2003, 09:45

Nieustraszony zawadiaka i postrach mórz, Sinbad żeglarz, odnalazł skarb pełen złota i dlatego, w ostatnich dniach, gra sygnowana jego imieniem, otrzymała prestiżowy status „Gold”. Sinbad: Legend of the Seven Seas, której developingiem zajmuje się obecnie studio Small Rockets będzie grą akcji, opartą o fabułę najnowszego filmu DreamWorks Pictures z (a jakże) Sinbadem w roli głównej.