Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 września 2003

Phantom Dust kolejnym „exclusive” na konsoli Billa Gatesa
Phantom Dust kolejnym „exclusive” na konsoli Billa Gatesa

ComCo, 13 września 2003, 15:35

W siedzibie japońskiego, „growego” oddziału korporacji Microsoft aktualnie trwają prace nad nową, rozbudowaną grą akcji o nazwie Phantom Dust. Nad przygotowaniem owego dzieła czuwa Yukio Futatsugi (twórca m.in. Panzer Dragoon oraz Panzer Dragoon Orta), zaś całość przeniesie graczy do post-apokaliptycznego świata przyszłości.

Pół miliarda myszy na 22. rocznicę założenia firmy Logitech
Pół miliarda myszy na 22. rocznicę założenia firmy Logitech

eLKaeR, 13 września 2003, 13:50

Wywodząca się ze Szwajcarii korporacja Logitech istnieje od 1981 roku, a swoją debiutancką mysz komputerową wprowadziła na rynek blisko dwanaście miesięcy po rozpoczęciu działalności. Teraz koncern świętuje osiągnięcie pułapu 500.000.000 sprzedanych „gryzoni”.

The Ultimate N-Gage FAQ - nowy produkt marki Nokia w pytaniach i odpowiedziach według IGN.com

eLKaeR, 13 września 2003, 12:16

Chociaż hybrydowa platforma elektroniczno-rozrywkowa o nazwie N-Gage zadebiutuje w sklepach dopiero za kilka tygodni, to kluczowe informacje na jej temat są już jawne. Redakcja popularnego zachodniego serwisu sieciowego IGN.com postanowiła skompilować wszystkie, krążące tu i ówdzie, wiadomości do postaci zbioru tzw. „często zadawanych pytań” (Frequently Asked Questions – FAQ).

Wersja PC gry Halo: Combat Evolved ukończona!

eLKaeR, 13 września 2003, 12:15

Długo oczekiwana PeCetowa edycja trójwymiarowej gry akcji o nazwie Halo: Combat Evolved wkroczy już niebawem w ostatni etap przedpremierowych przygotowań (tłoczenie płyt i pakowanie). Ludzie z Gearbox Software zakończyli właśnie proces konwertowania i rozpoczęli opracowywanie kilku niespodzianek dla użytkowników.

Nowe tytuły „PeeSdwójkowe” do grania online

ComCo, 13 września 2003, 12:02

Pomimo tego, że rozgrywki wieloosobowe w dalszym ciągu pozostają domeną PeCetów, coraz częściej to właśnie posiadacze konsol nowej generacji decydują się na zakupienie stosownego zestawu, który umożliwia prowadzenie sieciowych pojedynków. Zadaniem developerów oraz wydawców jest oczywiście zareagowanie na bieżącą sytuację rynkową - otóż korporacja Electronic Arts poinformowała, iż w jej czterech najnowszych produkcjach, dedykowanych konsoli Sony PlayStation 2, pojawi się tryb multiplayer.

Zero Hour nadchodzi
Zero Hour nadchodzi

Syriusz, 13 września 2003, 11:01

Dokładnie za 8 dni, 22 godziny, 48 minut i 33 sekundy od napisania tych słów, pojawi się pierwszy oficjalny dodatek do strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer: Generals o podtytule: Zero Hour. Włodarze EA, producenta wspomnianej gry, ogłosili, iż ta uzyskała status „gold” i zajmie miejsce na sklepowych półkach dokładnie 22 września.