Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 września 2003

Halo po raz drugi

ComCo, 21 września 2003, 14:43

Na imprezie X03, zorganizowanej przez korporację Microsoft, ujawniono nie tylko informacje dotyczące drugiej części Pro Race Driver (zajrzyjcie tutaj), ale także... Halo 2! Sequel tej popularnej na całym świecie strzelanki pierwszoosobowej już od jakiegoś czas powstaje w siedzibie zespołu Bungie, zaś poniżej przedstawiam garść konkretów na jego temat (wybranych z wywiadu opublikowanego na łamach serwisu Computer & Video Games).

Nowe screenshoty (In-game) z Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Kull, 21 września 2003, 13:00

Splinter Cell: Pandora Tomorrow to zapowiadana na marzec 2004 druga część przygód Sama Fishera – tajnego agenta do zadań specjalnych. Tom Clancy's Splinter Cell odniósł niebanalny sukces rynkowy, dlatego też każda informacja na temat sequela tej świetnej gry jest przyjmowana z wielkim entuzjazmem. Wpierw pozwolę sobie przytoczyć parę faktów dotyczących nadchodzącego hitu, a następnie zapraszam do zapoznania się z najnowszymi screenshotami Pandora Tomorrow.

Multi Theft Auto: Vice City v0.2
Multi Theft Auto: Vice City v0.2

Kull, 21 września 2003, 12:47

Przewspaniała gra GTA:Vice City, która zbierała w recenzjach na całym świecie (także u nas) najwyższe noty, to produkt, któremu nie przeszkodziło doznawać takich zaszczytów, mimo braku, jakże ważnego w dzisiejszej erze Internetu, trybu muliplayer. Nie trzeba więc było długo czekać, aby ukazała się modyfikacja gry, pozwalająca na zabawę on-line – co miało miejsce ponad miesiąc temu. Mod o nazwie MultiTheftAuto: Vice City doczekał się swojego drugiego wydania, które wprowadza sporą ilość poprawek w stosunku do wersji v0.1.

GameSpot - mała skaza na nieposzlakowanej opinii serwisu

Łosiu, 21 września 2003, 10:22

Wszyscy, zarówno gracze jak i dziennikarze z branży rozrywki elektronicznej, doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż jednym z najlepszych (jeżeli nie najlepszym) serwisów o tematyce gier video na świecie i zarazem najbardziej wiarygodnym jeżeli chodzi o oceny tychże gier, jest GameSpot. Niestety kilka dni temu na owym serwisie wydarzyło się coś, co dla jednych może być powodem do utraty wiarygodności GameSpotu, a dla innych ich jej podniesienia – wszystko zależy od tego jak zinterpretujemy to, co się wydarzyło...

World of Warcraft – rzecz o miastach

ComCo, 21 września 2003, 10:04

Pracownikom firmy Blizzard Entertainment nie można odmówić pomysłowości. Pomimo tego, że proces developingu poszczególnych tytułów trwa parę ładnych lat, gracze i tak z miejsca rzucają się na sklepy. Cały haczyk tkwi tutaj w informowaniu fanów o rzeczach, jakie będą mogli zobaczyć w ukończonym dziele - takie doniesienia pojawiały się przy okazji Diablo 2, Warcrafta III, czy dodatku The Frozen Throne. Podobna „taktyka” stosowana jest również przy World of Warcraft - nadchodzącej produkcji MMORPG, osadzonej w świecie Azeroth. Tym razem możemy bliżej przyjrzeć się olbrzymim miastom, do jakich trafimy podczas przygody z pełną wersją programu.

Soundtrack Freedom Fighters

ComCo, 21 września 2003, 09:39

Ścieżka dźwiękowa z Hitman 2: Silent Assasin dla wielu osób uchodzi za wręcz genialną. Motywy nagrane przez orkiestrę budapeszteńską z udziałem chóru na długo zapadły w pamięci graczy. Kolejny tytuł zespołu IO Interactive, czyli ciekawa gra akcji/TPP o nazwie Freedom Fighters, może jednak poszczycić się równie doskonałymi brzmieniami. Z tego powodu, w sprzedaży znalazł się już specjalny krążek, zawierający utwory skomponowane na potrzeby tej ostatniej produkcji.