Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 15 września 2003, 16:20

autor: Sznur

Poradnik: America’s Army: Operations

America’s Army: Operations to taktyczny symulator żołnierza z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. To pozycja skierowana raczej do wąskiego grona odbiorców, gdyż do pełnego zapoznania się z jej możliwościami potrzeba nie tylko chęci, ale i mnóstwa czasu oraz cierpliwości. Ten poradnik powstał z myślą o tych graczach, którym brak co najmniej jednej z tych rzeczy i jego celem jest pomóc im stawiać pierwsze kroki w wirtualnej karierze zawodowego żołnierza.

„America’s Army: Operations to taktyczny symulator żołnierza z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. To pozycja skierowana raczej do wąskiego grona odbiorców, gdyż do pełnego zapoznania się z jej możliwościami potrzeba nie tylko chęci, ale i mnóstwa czasu oraz cierpliwości. Ten poradnik powstał z myślą o tych graczach, którym brak co najmniej jednej z tych rzeczy i jego celem jest pomóc im stawiać pierwsze kroki w wirtualnej karierze zawodowego żołnierza.

O AA można by napisać opasłą księgę, ja jednak skupię się na informacjach podstawowych. Poradnik ten zawiera szczegółowy opis podstaw gry, począwszy od rejestracji, poprzez treningi, na poradach ogólnych i opisie uzbrojenia skończywszy. Te informacje pomogą Wam uporać się z problemami, na jakie można natknąć się podczas obcowania z AA.” - „Zodiac”

America’s Army: Operations - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry America’s Army: Operations w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

America's Army: Operations

America's Army: Operations