Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 9 września 2003, 20:19

Dwujęzyczny Lionheart

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Jak poinformował CD Projekt, gra Lionheart, której premiera zapowiadana jest na początek października, zostanie wydana Polsce w wersji dwujęzycznej! W praktyce będzie to polegało na tym, że przy uruchomieniu gry będziemy mieli możliwość dokonać wyboru pomiędzy angielską, a polską kinową wersją językową! Opcja ta będzie dostępna już po zainstalowaniu gry, toteż w dowolnym momencie będziemy mogli zadecydować, w którą z wersji chcemy zagrać!

Lionheart to nowa gra RPG twórców takich przebojów, jak Fallout, Baldur`s Gate, czy Icewind Dale! Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości XVI-wiecznej Europy, którą 400 lat wcześniej wstrząsnął potężny kataklizm. W wyniku tego świat został opanowany przez magię i istoty nadprzyrodzone. Równocześnie z magią rozwija się jednak technika i to my musimy zdecydować, czy rzucić się w wir przygody jako osoba władająca potężnymi czarami, czy też ktoś, komu nieobce są najnowsze wynalazki.

Gra Lionheart zostanie wydana w cenie 99.90 PLN już na początku października! W pudełku, oprócz 2 płyt CD z grą, znajdziemy także przydatną kartę pomocy podręcznej!