Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 9 września 2003, 20:26

autor: Sznur

Poradnik: Salammbo

Salammbo jest klasyczna grą przygodową, której fabuła bazuje na powieści Gustave’a Flauberta. Akcja dzieje się w czasach starożytnych, podczas Pierwszej Wojny Punickiej (264-241 p.n.e.). Bohaterem jest Spendiusz, podróżnik, który trafia w ręce Kartagińczyków i jako niewolnik zostaje zmuszony do pracy. Priorytetem staje się więc ucieczka, ale i na zemstę na Kartagińczykach trzeba zostawić trochę energii. - skorzystajcie z obszernej solucji.

„Salammbo jest klasyczna grą przygodową, której fabuła bazuje na powieści Gustave’a Flauberta. Akcja dzieje się w czasach starożytnych, podczas Pierwszej Wojny Punickiej (264-241 p.n.e.). Bohaterem jest Spendiusz, podróżnik, który trafia w ręce Kartagińczyków i jako niewolnik zostaje zmuszony do pracy. Priorytetem staje się więc ucieczka, ale i na zemstę na Kartagińczykach trzeba zostawić trochę energii.” - „Anaaer”

Salammbo - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Salammbo w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Salammbo

Salammbo