Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2003, 14:23

autor: Kull

Nadchodzi nowy patch do gry Battlefield 1942

Na oficjalnej stronie internetowej gry Battlefield 1942 pojawiła się szczegółowa informacja dotycząca kolejnej poprawki systemowej do tej produkcji. Łatka z numerem v.1.5 modyfikuje błędy programu i wprowadza poprawki dla Japońskiej i Amerykańskiej strony konfliktu. Poza tym dodaje nową mapę i niweluje problemy związane ze zmianą płyt CD-ROM. Wydanie tej poprawki ma nastąpić już „wkrótce”.

Na oficjalnej stronie internetowej gry Battlefield 1942 pojawiła się szczegółowa informacja dotycząca kolejnej poprawki systemowej do tej produkcji. Łatka z numerem v.1.5 modyfikuje błędy programu i wprowadza poprawki dla Japońskiej i Amerykańskiej strony konfliktu. Poza tym dodaje nową mapę i niweluje problemy związane z zmianą płyt CD-ROM. Wydanie tej poprawki ma nastąpić już „wkrótce”.

Podstawowe zmiany, jakie wprowadzi patch 1.5 do gry przedstawiają się następująco:

Zamiany w rejonie działań zbrojnych „Pacyfik” (Amerykanie vs. Japończycy):

- Nowy wygląd (skin) żołnierzy amerykańskiej marynarki.

- Nowa broń dla Inżynierów, tj. M1 Garand/Type 5.

- Nowy japoński APC, tj. Type 1 „Ho-Ha”.

- Nowy japoński pojazd zwiadowczy, tj. Type 95 „Black Medal”.

Nowa mapa „Inwazja na Filipiny” (mapa typu „conquest”):

Mapa wprowadza dwa nowe pojazdy: łódź Elco 80 PT dla amerykańskich Marines i Type 38 dla wojsk japońskich. Głównymi zaletami nowej mapy jest ciekawe ukształtowanie terenu (m.in. strategiczne mielizny), co wymusza na grających stosowanie innych taktyk walki, niż to ma miejsce na dotychczas istniejących mapach.

Bug Fix:

Wyeliminowano błędy związane z uciążliwą wymianą płyt CD.

Więcej informacji na temat tej nadchodzącej łatki oraz jej wpływu na mody do gry znajdziecie na oficjalnej stronie Battlefield 1942.

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-28

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.