Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 2 września 2003, 16:59

autor: Sznur

Poradnik: Hard Truck

„Niniejszy poradnik składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich to podstawowe zagadnienia związane z jazdą, przyjmowaniem zleceń, zdawaniem towaru, robieniem licencji, wynajmowaniem kierowców etc. Druga część to zestaw map. Tak się bowiem składa, że gra nie rozpieszcza gracza pod względem orientacji w terenie i wcześniej czy później pojawia się konieczność wytyczenia tras, którymi jadąc traci się najmniej czasu." - czyli jak zwiedzić Stany Zjednoczone w osiemnastokołowej ciężarówce.

„Niniejszy poradnik składać się będzie z dwóch części. Pierwsza z nich to podstawowe zagadnienia związane z jazdą, przyjmowaniem zleceń, zdawaniem towaru, robieniem licencji, wynajmowaniem kierowców etc. Druga część to zestaw map. Tak się bowiem składa, że gra nie rozpieszcza gracza pod względem orientacji w terenie i wcześniej czy później pojawia się konieczność wytyczenia tras, którymi jadąc traci się najmniej czasu. [...]

„Hard Truck” udostępnia trzy mapy na obszarze Stanów Zjednoczonych: wybrzeże zachodnie, środkowy wschód (błędnie nazwany środkowym zachodem) oraz Góry Skaliste. Na każdej z nich gracz operować będzie pomiędzy pięcioma miastami, co daje łączną ich ilość piętnastu. Wybrzeże zachodnie określone jest jako pierwszy stopień trudności. Drogi są tam szerokie i stosunkowo proste a dojazd do miast niekłopotliwy. Na środkowym wschodzie wszystkie miasta poprzedzone są wielkimi ślimakami, które doskonale potrafią zdezorientować najbardziej doświadczonych kierowców, lecz zawarte w niniejszym poradniku mapy z pewnością obniżą ten drugi stopień trudności. Góry Skaliste w samej rzeczy stanowią teren najtrudniejszy, gdyż poruszać się w ich zasięgu przyjdzie po trudnych, wąskich i stromych drogach, przeważnie w padającym śniegu.” - „Shuck”

Hard Truck - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Hard Truck w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hard Truck: 18 Wheels of Steel

Hard Truck: 18 Wheels of Steel