Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2003, 13:23

autor: Kull

Dobroczynna aukcja N-Gage

Nokia wymyśliła ciekawą promocję swojego najnowszego produktu N-Gage – połączenia konsoli do gier z telefonem komórkowym. Otóż, belgijscy i holenderscy gracze mogą wziąć udział w internetowej aukcji i stać się pierwszymi na świecie posiadaczami wspomnianej konsolki. Licytacja kończy się 3 października, czyli 4 dni przed oficjalną premierą N-Gage. Pieniądze z aukcji będą przeznaczone na szlachetny cel dla organizacji dobroczynnych i charytatywnych: Child Focus i Villa Pardoes. To jednak nie koniec atrakcji, zwycięzcy aukcji w dniu premiery telefonu będą mieli okazję pojeździć oficjalnym dżipem N-Gage.

Nokia wymyśliła ciekawą promocję swojego najnowszego produktu N-Gage – połączenia konsoli do gier z telefonem komórkowym. Otóż, Belgijscy i Holenderscy gracze mogą wziąć udział w internetowej aukcji i stać się pierwszymi na świecie posiadaczami wspomnianej konsolki. Licytacja kończy się 3 października, czyli 4 dni przed oficjalną premierą N-Gage. Pieniądze z aukcji będą przeznaczone na szlachetny cel dla organizacji dobroczynnych i charytatywnych: Child Focus i Villa Pardoes. To jednak nie koniec atrakcji, zwycięzcy aukcji w dniu premiery telefonu będą mieli okazję pojeździć oficjalnym dżipem N-Gage.

Dobroczynna aukcja N-Gage   - ilustracja #1

N-Gage to telefon komórkowy, który prócz standardowej możliwości wykonywania rozmów posiada radio, odtwarzacz mp3 i konsolę do gier. Sercem urządzenia jest procesor AMR925 104MHz, a wbudowana pamięć operacyjna posiada zaledwie (!) 3,4 MB. Możemy ją oczywiście powiększyć, poprzez zakup dodatkowych kart pamięci MMC. Dobrze prezentują się także wymiary wyświetlacza (LCD 176x208 pikseli, 4096 kolorów) i całej konsoli (33,7 x 68,7 x 20,2 mm). Jeżeli chodzi o dostępne na komórkę gry to potencjalnego gracza N-Gage kusi takimi tytułami jak: Tomb Raider, Splinter Cell, Tony Hawk’s Pro Skate czy Raymen 3. W Polsce komórka Nokii ukaże się na początku października, a jej cena będzie wynosić około 1600zł.

Więcej informacji:

Aukcja

www.nokia.com

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry