Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2003, 12:09

autor: Kull

Commandos 3 Special Edition – desant na Niemcy

Po ukazaniu się masy trailerów, screenów i w końcu grywalnego dema gry Commandos 3, można spodziewać się lada dzień szturmu komandosów na sklepy. Pierwszy atak rozpocznie się 17 października w Niemczech, a gra ukaże się w cenie 65Euro, czyli około 295PLN (!). Nie będzie to jednak zwyczajne wydanie gry. W pudełku z programem znajdzie się film (dramat wojenny) na DVD pt. „We Were Soldiers” (“Byliśmy żołnierzami”) z Melem Gibsonem w roli głównej.

Po ukazaniu się masy trailerówm, screenów i w końcu grywalnego dema gry Commandos 3, można spodziewać się lada dzień szturmu komandosów na sklepy. Pierwszy atak rozpocznie się 17 października w Niemczech, a gra ukaże się w cenie 65Euro, czyli około 295PLN (!). Nie będzie to jednak zwyczajne wydanie gry. W pudełku z programem znajdzie się film (dramat wojenny) na DVD pt. „We Were Soldiers” (“Byliśmy żołnierzami”) z Melem Gibsonem w roli głównej.

Commandos 3: Destination Berlin to trzecia już część wspanialej gry taktycznej, której premierę w Polsce zafunduje nam Cenega na przełomie października i listopada 2003. Poprzednie części „komandosów” rozeszły się na całym świecie w ponad 3 milionach kopii, trzecia część legendarnej serii to zupełnie nowe otoczenie 3D (z możliwością dowolnego obracania i przybliżania kamery) i rozbudowany tryb wieloosobowy. W trybie sieciowym będziemy mogli stoczyć boje w różnych konfiguracjach: Komandosi vs. Komandosi, Komandosi vs. Alianci, Alianci na Aliantów itd. Nie zabraknie też trybu dla pojedynczego gracza, tutaj twórcy przygotowali 20 misji, w których dane nam będzie odwiedzić Londyn, Normandię, Francje i Niemcy.

Commandos 3: Destination Berlin ukaże się jednak nie tylko w wersji DVD. Gracze nieposiadający takiego czytnika będą mogli nabyć wersję z 3 płytami CD, którego cena została ustalona na 44 Euro (198zł). W Polsce ukaże się wersja specjalna DVD (?) – niewiadomo. Wiadomo zaś, że wersja standardowa kosztować biedzie 139,90 PLN.

Więcej informacji:

Oficjalna strona gry

Pliki Commandos 3

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.