Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2003, 08:55

autor: Kokosz

Twórcy Imperium Galactica tworzą nową taktyczną, strategię wojenną!

Francuski wydawca gier Monte Cristo ogłosił, że podpisał porozumienie z Digital Illusion (twórcy Imperium Galactica II: Alliances), na mocy którego zajmie się on wydaniem najnowszego tytułu tego producenta. Strategia Desert Rats vs Afrika Korps, która ma zostać wydana tej zimy opierać się będzie o zmagania zbrojne w regionie Afryki Północnej podczas trwania II Wojny Światowej.

Francuski wydawca gier Monte Cristo ogłosił, że podpisał porozumienie z Digital Illusion (twórcy Imperium Galactica II: Alliances ), na mocy którego zajmie się on wydaniem najnowszego tytułu tego producenta. Strategia Desert Rats vs Afrika Korps , która ma zostać wydana tej zimy opierać się będzie o zmagania zbrojne w regionie Afryki Północnej podczas trwania II Wojny Światowej.

Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 20 misji podzielonych na dwie kampanie, które pozwolą przeistoczyć się w bohatera brytyjskiego zwalczającego nazistów, lub niesławnego niemieckiego zbrodniarza wojennego, który rozgromi angielskie wojska. W końcowych fazach kampanii gracz będzie mógł kontrolować do 25 zróżnicowanych jednostek, posegregowanych w system zarządzania dzielącego je na kilka kategorii: 8 żołnierzy (strzelec, zwiadowca, medyk, inżynier, miotacz ognia, karabin maszynowy, snajper, wyrzutnia rakiet) oraz 7 pojazdów (łazik, czołg, przeciw-czołg, artyleria, pojazd z bronią przeciwlotniczą, transportowiec, wsparcie lotnicze).

Ostatnia aktualizacja: 2003-09-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.