Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2008, 15:30

autor: Vercetti

Premiery gier w Polsce (26 maja – 1 czerwca 2008)

Tuż przed Dniem Dziecka nasi dystrybutorzy wypuścili na rynek kilka produktów, które z powodzeniem mogły trafić do najmłodszych, w ramach czerwcowego prezentu. W ubiegłym tygodniu na polski rynek trafiło osiem gier, z czego tylko jedna ominęła komputery osobiste.

Tuż przed Dniem Dziecka nasi dystrybutorzy wypuścili na rynek kilka produktów, które z powodzeniem mogły trafić do najmłodszych w ramach czerwcowego prezentu. W ubiegłym tygodniu na polski rynek trafiło osiem gier, z czego tylko jedna ominęła komputery osobiste.

Mowa o wyścigach Race Driver: GRID, które 30 maja powędrowały do posiadaczy konsol X360 i PS3, podczas gdy ich pecetowa wersja ukaże się nakładem Codemasters Software dopiero 16.06.2008. W cierpliwość muszą uzbroić się też fani przygodówek - Broken Sword: Anioł Śmierci nie wzbogacił jeszcze serii Extra Klasyka HIT, a jego wejście na polski rynek zostało przełożone na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Premiery gier w Polsce (26 maja – 1 czerwca 2008) - ilustracja #1 Premiery gier w Polsce (26 maja – 1 czerwca 2008) - ilustracja #2

Miniony tydzień obfitował również w informacje o datach premier takich gier, jak wychwalany przez fanów cRPG Mass Effect (debiut 26 czerwca) oraz równana z ziemią przez krytyków strzelanina Hour of Victory (w sprzedaży od 5 czerwca). Tytuły, które ukazały się w ostatnich dniach maja, widoczne są na poniższej liście.

Xbox 360

PlayStation 3:

PC