Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2008, 09:34

autor: Dorota "vampire" Drużko

Pierwsze recenzje i oceny GTA IV

Mimo, iż oficjalnie światowa premiera Grand Theft Auto IV odbędzie się dopiero jutro, w sieci możemy już przeczytać pierwsze recenzje dzieła studia Rockstar. Bez względu na to czy oceniana była wersja PS3 czy X360 gra zbiera same pochlebne opinie.

Mimo, iż oficjalnie światowa premiera Grand Theft Auto IV odbędzie się dopiero jutro, w sieci możemy już przeczytać pierwsze recenzje dzieła studia Rockstar. Bez względu na to czy oceniana była wersja PS3 czy X360 gra zbiera same pochlebne opinie. Zresztą poniższe zestawienie mówi samo za siebie.

Pierwsze recenzje i oceny GTA IV - ilustracja #1

Jak widać GTA IV spełniło pokładane w nim nadzieje. Recenzenci szczególnie chwalili sobie niesamowitą grywalność - gra jest bardzo równa, nie ma w niej słabych misji, a w dodatku tryb multiplayer dostarczyć może również niezapomnianych wrażeń. Otwarty świat, duża swoboda i tętniące życiem miasto także wywarło wielkie wrażenie, podobnie jak i prawdziwie filmowa fabuła, od której nie można się oderwać.

Jedną z naprawdę nielicznych wad zauważonych przez autorów recenzji jest zauważalny czasem spadek płynności i drobne błędy w grafice.