Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2005, 10:10

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Nowy Tomb Raider coraz bliżej?

Na początku stycznia tego roku informowaliśmy Was o przymiarkach firmy Crystal Dynamics do stworzenia kolejnej części przygód seksownej pani archeolog, Lary Croft. Co prawda o grze, nazwijmy ją umownie Tomb Raider 7, nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic, ale sama wiadomość, iż takowa pozycja powstaje z pewnością ucieszyła fanów serii. Wygląda na to, iż sytuacja wokół tego tematu zaczyna się ...

Na początku stycznia tego roku informowaliśmy Was o przymiarkach firmy Crystal Dynamics do stworzenia kolejnej części przygód seksownej pani archeolog, Lary Croft. Co prawda o grze, nazwijmy ją umownie Tomb Raider 7, nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic, ale sama wiadomość, iż takowa pozycja powstaje z pewnością ucieszyła fanów serii. Wygląda na to, iż sytuacja wokół tego tematu zaczyna się zagęszczać, ponieważ Eidos ma zamiar w najbliższym czasie ogłosić kontynuację cyklu Tomb Raider!

Taka informacja widniała przez pewien czas na oficjalnej stronie gry, teraz można się tam jedynie dowiedzieć, iż nowa strona pojawi się niedługo. Jednak zanim zmieniono jej wygląd, zapowiadała ona pojawienie się oficjalnego oświadczenia przedstawicieli firmy Eidos w sprawie najnowszej gry z serii natomiast w nagłówku strony widniała tajemnicza nazwa Tomb Raider Legends, sugerująca iż pod takim właśnie tytułem ponownie ujrzymy Larę. W tle strony można natomiast zobaczyć coś na kształt azteckiej świątyni - czyżby więc powrót do korzeni?