Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2016, 10:34

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 20-21 sierpnia (m.in. Unravel, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Battlefield 4)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Unravel, Battlefield 4 czy też Warhammer: The End Times – Vermintide.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. W ten weekend warto zajrzeć do sklepu Origin, gdzie znajdziecie szereg interesujących propozycji. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Devil May Cry 4: Special Edition w promocji na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 20-21 sierpnia (m.in. Unravel, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Battlefield 4) - wiadomość - 2016-08-20
Devil May Cry 4: Special Edition w promocji na Steamie.

Pojedyńcze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.