Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2016, 18:50

autor: Ender

Syberia 3 zaoferuje od 12 do 15 godzin rozgrywki

Twórcy Syberii 3 potwierdzili gamescomowym wysłannikom GRYOnline, że gra zaoferuje od 12 do 15 godzin rozgrywki. Produkcja zadebiutuje w sklepach w grudniu tego roku.

Na trwających obecnie targach gamescom twórcy Syberii 3 z francuskiego studia Microids pokazali zestaw wcześniej niewidzianych screenów, ale nie podzielili się żadnymi szczegółami lub materiałami wideo z rozgrywki. Jak jednak mówi stare przysłowie – "Kto pyta nie błądzi.", jeden z targowych wysłanników naszego serwisu (WildCamel) postanowił wyciągnąć od twórców informacje na temat długości nowej przygody Kate Walker. Według deweloperów będzie ona trwać od 12 do 15 godzin, co powinno zadowolić niektórych zaniepokojonych fanów, którzy spodziewali się, że nowy silnik graficzny i zmiany w rozgrywce skrócą czas zabawy w porównaniu do oryginałów.

Syberia 3 to bezpośrednia kontynuacja poprzednich dwóch części jednej z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych serii przygodówek point-and-click, która zadebiutowała na początku lat 2000. W trakcie rozgrywki, główna bohaterka tytułu, młoda prawniczka Kate Walker weźmie udział w zupełnie nowej przygodzie, rozpoczynającej się na mroźnej Syberii. Twórcy zdecydowali się na zastosowanie trójwymiarowego środowiska graficznego, które zastąpiło statyczne, prerenderowane tła, będące wizytówką pierwszej i drugiej części. Syberia 3 powinna ukazać się 1 grudnia 2016 roku. Tytuł trafi na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju produkcja zostanie wydana nakładem firmy CDP.pl i zgodnie z zapowiedziami otrzyma polski dubbing.

Produkcja powinna trafić do sklepów w grudniu tego roku - Syberia 3 zaoferuje od 12 do 15 godzin rozgrywki - wiadomość - 2016-08-19
Produkcja powinna trafić do sklepów w grudniu tego roku
  1. Oficjalna strona internetowa serii Syberia