Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2016, 20:20

autor: Ender

Syberia III z polskim dubbingiem

Syberia III, oczekiwana kontynuacja popularnej serii przygodówek point-and-click, ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, w której głosu postaciom udzielą profesjonalni aktorzy. Za dystrybucję i sprzedaż gry nad Wisłą odpowiadać będzie firma CDP.pl.

Syberia III zaoferuje kompletnie nowy trójwymiarowy silnik graficzny - Syberia III z polskim dubbingiem - wiadomość - 2016-05-25
Syberia III zaoferuje kompletnie nowy trójwymiarowy silnik graficzny

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o pierwszym filmowym dzienniku deweloperskim Syberii III, a także zapowiedzi jej oficjalnej daty premiery. Twórcy zaprezentowali wówczas fragmenty rozgrywki, a także opowiedzieli nieco o tym, co chcą osiągnąć w kontynuacji serii, która ukaże się dwanaście lat po debiucie jej ostatniej odsłony. Dziś dowiedzieliśmy się, że tytuł zyskał polskiego wydawcę i dystrybutora, którym została firma CDP.pl. Produkcja pojawi się na półkach sklepowych 1 grudnia tego roku. Będzie ona dostępna na komputerach PC oraz konsolach Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One, w cenie 159,99 zł (PC) oraz 219,99 zł (konsole).

Co ważne, dzięki CDP.pl Syberia III otrzyma nie tylko profesjonalne spolszczenie, ale także rodzimy dubbing. Wydawca zapowiada, że przy jego przygotowaniu pracować będą profesjonaliści. Nie wiemy jednak, czy w główną rolę Kate Walker ponownie wcieli się Brygida Turowska, którą można było usłyszeć w pierwszych dwóch częściach cyklu wydanych przez firmę Cenega. Aktorka jest nadal aktywna zawodowo i w tym roku grała chociażby w filmie Kung Fu Panda 3. Warto także dodać, że CDP będzie dystrybuował grę nie tylko nad Wisłą, ale również w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Syberia