Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2016, 18:00

autor: Entelarmer

Dishonored 2 z nowym gameplayem na targach gamescom 2016

Firma Bethesda Softworks opublikowała nowy pokaz rozgrywki z gry Dishonored 2 prosto z targów gamescom 2016. Przy okazji wypuszczono też garść nowych screenów z produkcji.

Do listopadowej premiery Dishonored 2 – kontynuacji ciepło przyjętej gry akcji z 2012 roku – pozostało zaledwie kilka miesięcy, nie dziwi więc, że wydawca gry, firma Bethesda, stara się umilić nam oczekiwanie. Z okazji targów gamescom 2016 opublikowano nowy pokaz z rozgrywki, tym razem w całości skupiający się na walce, zarówno z ludźmi, jak i z robotami. Tak jak poprzednio, w trakcie Quakeconu, zaprezentowano grę Corvo – głównego bohatera jedynki – tak teraz twórcy z Arkane Studios ponownie przedstawili akcję z perspektywy nowej bohaterki, Emily Kaldwin. Filmik do najdłuższych nie należy, ale pokazuje wykorzystanie kilku mocy skrytobójczyni, w tym efekt domina oraz formę demonicznego cienia. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Oprócz tego w sieci pojawiła się garść nowych screenów, które zamieściliśmy na końcu tego tekstu. Obrazki prezentują nie tylko starcia z przeciwnikami oraz postacie z gry, lecz także nowe i dobrze prezentujące się lokacje. Przypomnijmy, że premierę Dishonored 2 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych zaplanowano na 11 listopada. O naszych wrażeniach z wersji gry prezentowanej na gamescomie możecie przeczytać w najnowszej zapowiedzi.