Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Depth (PC)
OkładkaDepth (PC)

Depth PC

Ukierunkowana na rywalizację wieloosobową gra akcji, w której walczą ze sobą drużyny złożone z płetwonurków i polujących na nich rekinów. Tytuł jest debiutem wyrosłego ze społeczności modderów niezależnego studia Digital Confectioners.

Akcji | FPP | polowanie | nurkowanie | pod wodą

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Depth Premiera PC

3listopada2014

producent: Digital Confectioners wydawca: Digital Confectioners Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Depth to dziejąca się pod wodą gra skradankowa, pozwalająca na wcielenie się w nurków lub polujące na nich rekiny. Jest to pierwszy komercyjny projekt zespołu złożonego z doświadczonych moderów, z których część brała udział w stworzeniu pierwszej wersji Killing Floor.

Całość zabawy polega na sieciowych starciach dwóch drużyn posiadających skrajnie odmienne cele. Pierwsza z nich to nurkowie, którzy schodzą pod wodę, by szukać skarbów, najczęściej ukrytych we wnętrzach zatopionych statków. Wcielając się w człowieka, mamy za zadanie wpierw zlokalizować drogocenny obiekt, a potem dostarczyć go na powierzchnię. Druga grupa graczy to rekiny i ich celem jest przeszkodzenie nurkom w realizacji zadań, co najczęściej oznacza zrobienie sobie z nieszczęśników smacznej przekąski.

Unikalne doznania zapewnia fakt, że zabawa toczy się głównie pod wodą. Oznacza to, że ruchy nurków podlegają takim samym zasadom jak w rzeczywistości. Rekiny natomiast wyposażone zostały w możliwość wykrywania drgań wody, co ułatwia im zlokalizowanie poruszających się ofiar. Co ciekawe, jest to równoważone przez bardzo słaby wzrok tych zwierząt. Oznacza to, że nieruchomy nurek jest praktycznie niewidoczny, natomiast płynący (albo jeszcze lepiej - krwawiący) stanowi łatwy cel. Tym samym cała zabawa sprowadza się do podwodnej zabawy w kotka i myszkę.

Depth działa w oparciu o technologię Unreal Engine 3. Pomimo faktu, że jest to gra niezależna, grafika nie odstaje od światowych standardów i oferuje realistyczny oraz pełen detali obraz.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 90 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Depth: 18+

Depth Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 3.3 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB (GeForce GTX 660 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8