Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2016, 10:10

autor: Makek

Depth – darmowy weekend na Steamie

Wczoraj na Steamie rozpoczął się darmowy weekend z grą Depth – wieloosobową produkcją FPP, w której gracze wcielają się w płetwonurków lub polujące na nich rekiny. Tytuł ten możecie wypróbować za darmo do godziny 22:00 w niedzielę.

Darmowe weekendy na Steamie to częsty zabieg, pozwalający wypróbować za darmo daną produkcję oraz zakupić ją w mocno obniżonej cenie. Tym razem udostępniono grę Depthnietypowy tytuł sieciowy, w którym jedną drużynę stanowią szukujący podwodnych skarbów płetwonurkowie, podczas gdy ich przeciwnikami są rekiny, dla których poszukiwacze złota są zwyczajnie smacznym obiadem.

Depth pozwoli wcielić się w płetwonurków… lub w polujące na nich rekiny. - Depth – darmowy weekend na Steamie - wiadomość - 2016-08-19
Depth pozwoli wcielić się w płetwonurków… lub w polujące na nich rekiny.

Podobnie jak w przypadku innych darmowych weekendów, Depth możecie wypróbować bez opłat do godziny 22:00 w niedzielę. Gra została także objęta promocją i kosztuje aktualnie około 25 zł (5,74 euro). Oferta kończy się w poniedziałek o godzinie 19:00. Warto wspomnieć, że zniżka dotyczy również zawartości do pobrania i jeśli zdecydujecie się na zakup Depth w tzw. Edycji Rocznicowej (z niemal wszystkimi dodatkami DLC), to musicie liczyć się z wydatkiem około 50 zł (11,49 euro). Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę gry na Steamie.

Depth zostało wyprodukowane przez niezależne studio Digital Confectioners, w skład którego wchodzą osoby pracujące przy pierwszej części Killing Floor. Tytuł zadebiutował w listopadzie 2014 roku i od tamtego czasu zaskarbił sobie sympatię graczy, którzy w swoich recenzjach na Steamie wystawiają mu bardzo pozytywne oceny. Depth jest także ciągle wspierane przez twórców – deweloperzy często dodają nowe mapy, tryby gry czy rodzaje rekinów, które nawet prawie 2 lata po premierze sprawiają, że produkcja wciąż jest atrakcyjna i sprawia bardzo dużo frajdy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Depth

Depth