Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCPS4WPPSViOSAND
Okładka Hitman GO: Definitive Edition (PC)
OkładkaHitman GO: Definitive Edition (PC)

Hitman GO: Definitive Edition

Hitman GO

Spin-offowa odsłona popularnego cyklu Hitman, zapoczątkowanego w roku 2000 przez firmę Eidos. Tytuł został przygotowany z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych i w odróżnieniu od pełnoprawnych części serii, stanowi połączenie skradanki, strategii turowej oraz gry logicznej.

Logiczne | turowe | skradanki | widok izometryczny

Hitman GO: Definitive Edition Premiera

17kwi2014

iOS

4cze2014

AND

27kwi2015

WP PC

24lut2016

PSV PS4

Gry podobne do Hitman GO: Definitive Edition

Fights in Tight Spaces

John Wick Hex

Tiny Thief

Hitman GO: Definitive Edition na PC, AND itd. to skradankowa turowa gra logiczna, będąca produkcją poboczną w stosunku do popularnego na pecetach i konsolach cyklu Hitman. Projekt powstał na bazie wydanego w 2014 roku na urządzeniach mobilnych (Android, iOS, a nieco później także Windows Phone) Hitman GO. Nowa wersja może się przede wszystkim pochwalić ładniejszą oprawą graficzną, sterowaniem przystosowanym do padów, myszek i klawiatur oraz systemem osiągnięć. Gra została także od razu wyposażona we wszystkie dodatki i aktualizacje, których doczekał się oryginał, a poza tym wszystkim pozbyto się mikropłatności obecnych w mobilnym wydaniu.

Fabuła

W grze wcielamy się w łysego profesjonalnego zabójcę znanego jako Agent 47. Hitman GO: Definitive Edition na PC, AND itd. nie oferuje żadnego rozbudowanego wątku fabularnego. Zamiast tego otrzymujemy po prostu zestaw misji i w każdej z nich naszym zadaniem jest pozbawienie życia konkretnych osób.

Mechanika

Hitman GO: Definitive Edition pod względem rozgrywki nie różni się niczym od pierwotnego wydania. Oznacza to, że mamy do czynienia z turową grą logiczną. Podczas rozgrywki na każdym poziomie musimy niezauważeni dotrzeć do wskazanego punktu i wypełnić dodatkowe cele, takie jak np. wyeliminowanie konkretnych celów czy zebranie wskazanych przedmiotów. Mapy są małe i dlatego każdy ruch trzeba dobrze przemyśleć, gdyż nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek błędy. Wszystkie nasze działania pociągają bowiem za sobą konkretne reakcje nieprzyjaciół i musimy się nauczyć je przewidywać, jeśli chcemy mieć szanse na sukces.

Kwestie techniczne

Rozgrywka w Hitman GO: Definitive Edition na PC, AND itd. została ukazana w atrakcyjnej stylistyce, wzorowanej na papierowych makietach, gdzie lokacje przypominają miniaturowe dioramy, a postacie wyglądają niczym pionki.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,5 / 10 na podstawie 89 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hitman GO: Definitive Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
iOS
AND
WP
PC
PSV
PS4