Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 kwietnia 2020, 18:04

Mobilny Hitman GO za darmo

Square Enix ogłosiło, że każdy zainteresowany może do 23 kwietnia zdobyć za darmo kopię Hitman GO, czyli mobilnej turowej skradanki, będącej spin-offem serii gier o losach Agenta 47.

Mobilny Hitman GO za darmo - ilustracja #1
Hitman GO możecie zdobyć za darmo.

Square Enix zdecydowało się udostępnić za darmo Hitman GO, czyli turową skradankę, stanowiącą poboczną odsłonę cyklu gier o losach Agenta 47. Tytuł można bezpłatnie zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, korzystając z kart produktu w Google Play lub App Store. Należy mieć na uwadze, że akcja jest ograniczona czasowo i zakończy się 23 kwietnia.

Watro wspomnieć, że to nie jedyna tego typu promocja zorganizowana przez Square Enix. Niecały miesiąc temu mogliśmy zdobyć za darmo inną mobilną produkcję – Larę Croft GO.

  1. Hitman GO w Google Play
  2. Hitman GO w App Store

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.