Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2020, 21:16

Poznaliśmy datę premiery Streets of Rage 4

Deweloper Lizardcube oraz firma DotEmu ogłosiły, że Streets of Rage 4 zadebiutuje na runku 30 kwietnia tego roku. Tytuł ma trafić na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Warto mieć na uwadze, że jest to pierwsza od 26 lat pełnoprawna odsłona cyklu.

Poznaliśmy datę premiery Streets of Rage 4 - ilustracja #1
Seria Streets of Rage powaraca po 26 latach.

Dziś deweloper Lizardcube oraz firma DotEmu ogłosili datę premiery zapowiedzianej jeszcze w 2018 roku Streets of Rage 4, czyli kolejnej części cyklu klasycznych chodzonych bijatyk. Tytuł trafić ma na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch 30 kwietnia. Wiadomo również, że produkcja od momentu debiutu będzie dostępna na konsole od Microsoftu w ramach usługi Xbox Game Pass. Dodatkowo zaprezentowano także zwiastun pokazujący tzw. „Battle Mode”, pozwalający na rozgrywkę wieloosobową na 8 specjalnych arenach.

Należy mieć na uwadze, że seria Streets of Rage powraca na rynek po bardzo długiej przerwie. Poprzednia odsłona cyklu – Streets of Rage 3 – trafiło na konsolę Sega Mega Drive w 1994 roku. Oznacza to, że na pełnoprawną kontynuację przyszło nam czekać 26 lat.