Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 marca 2020, 10:02

Lara Croft GO - spin-off serii Tomb Raider za darmo

Firma Square Enix zorganizowała promocję, która pozwala za darmo zdobyć pełną wersję mobilnych wydań Lary Croft GO, czyli gry logicznej będącej produkcją poboczną w stosunku do cyklu Tomb Raider.

Lara Croft GO - spin-off serii Tomb Raider za darmo - ilustracja #1
Promocja potrwa do 2 kwietnia.

W zeszłym tygodniu zorganizowano promocję na Steamie, w ramach której można było bez płacenia zdobyć pełną wersję gry Tomb Raider. Teraz będąca właścicielem marki firma Square Enix postanowiła zrobić prezent graczom mobilnym, udostępniając za darmo Larę Croft GO, czyli spin-off koncentrującego się na rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Z okazji mogą skorzystać użytkownicy systemów iOS i Android. Osoby zainteresowane grą powinny się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktualna tylko do 2 kwietnia. Niestety, promocja nie objęła wersji na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vitę.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie tytuł do swojej biblioteki gier, to produkcja pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca.

Obecnie pojawiają się problemy z wyświetlaniem profilu Lary Croft GO podczas przeglądania App Store na PC. Dlatego wyszukajcie grę bezpośrednio w aplikacji sklepu na Waszym urządzeniu z iOS.

  1. Lara Croft GO za darmo w Google Play
  2. Lara Croft GO za darmo w App Store
  3. Recenzja gry Lara Croft GO – perełka w klimacie pierwszych odsłon Tomb Raidera