Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 kwietnia 2017, 12:20

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.)

W najnowszym przeglądzie mobilnych aktualizacji omawiamy najciekawsze patche do takich gier jak Bit City, Dungeons of Chaos, Fire Emblem Heroes, Lara Croft GO oraz Plague Inc.

Dodatek Mirror of Spirits trafił wreszcie do mobilnych wersji Lara Croft GO. - Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Lara Croft GO, Fire Emblem Heroes i Plague Inc.) - wiadomość - 2017-04-19
Dodatek Mirror of Spirits trafił wreszcie do mobilnych wersji Lara Croft GO.
TYM RAZEM POLECAMY AKTUALIZACJE DO:
 1. Bit City,
 2. Dungeons of Chaos,
 3. Fire Emblem Heroes,
 4. Lara Croft GO,
 5. Plague Inc.

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się do gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak zwykle skoncentrowaliśmy się głównie na łatkach dodających nową zawartość lub ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Bit City

Zaczynamy od Bit City, czyli strategii ekonomicznej studia NimbleBit. Gra otrzymała kilka dni temu dużego patcha, który dodał do niej osiem nowych miast z unikalnymi wyzwaniami.

 1. Bit City w App Store
 2. Bit City w Google Play

Dungeons of Chaos

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację do retro RPG-a Dungeons of Chaos. Wzbogaciła ona kampanię o zestaw nowych aren oraz dodała dwa trudne do zdobycia Osiągnięcia. Ponadto wreszcie można robić na mapach własne notatki, a ekrany rozwoju zyskały statystyki pozwalające bardziej świadomie kierować karierą członków drużyny.

 1. Dungeons of Chaos w App Store
 2. Dungeons of Chaos w Google Play

Fire Emblem Heroes

Z kolei patch do Fire Emblem Heroes nie przyniósł nowej zawartości, ale oferuje kilka istotnych zmian uprzyjemniających rozgrywkę, na które czekali fani. Maksymalny poziom kondycji zwiększono z 50 do 99. Możemy również wreszcie zmieniać pozycje bohaterów na początku bitwy. Poprawiono także interfejs i zbalansowanie rozgrywki oraz usunięto sporo małych błędów technicznych.

 1. Fire Emblem Heroes w App Store
 2. Fire Emblem Heroes w Google Play

Lara Croft GO

W zeszłym roku ukazała się konwersja Lara Croft GO na PlayStation 4 i PlayStation Vita. W porównaniu z pierwowzorem, konsolowe wydania oferowały dodatek zatytułowany Mirror of Spirits, zawierający 25 nowych map. Teraz to rozszerzenie zostało za darmo udostępnione użytkownikom iOS, Androida oraz mobilnego Windowsa.

 1. Lara Croft GO w App Store
 2. Lara Croft GO w Google Play
 3. Lara Croft GO w Windows Store

Plague Inc.

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, jaką otrzymała gra Plague Inc. Za jej pomocą autorzy dodali wsparcie dla fanowskich scenariuszy. Do ich opracowania wykorzystywana jest odrębna aktualizacja nazwana Scenario Creator, pozwalająca szybko zaprojektować nową zawartość i od razu ją przetestować. Dzięki temu miłośnikom produkcji przez długi czas nie zabraknie świeżych wyzwań.

 1. Plague Inc. w App Store
 2. Plague Inc. w Google Play