Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 marca 2020, 18:07

Tomb Raider za darmo na Steamie

Od dziś na Steamie można za darmo zdobyć dwie produkcje – Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris. Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 24 marca do godziny 8:00 czasu polskiego lub do wyczerpania zapasów.

Tomb Raider za darmo na Steamie - ilustracja #1
Od dziś możecie zdobyć za darmo dwie odsłony cyklu ze słynną poszukiwaczką przygód w roli głównej.

W skrócie

  1. Od dzisiaj na platformie Steam można za darmo pobrać dwa tytuły – Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris.
  2. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 24 marca do godziny 8:00 czasu polskiego lub do wyczerpania zapasów.

Od dziś na Steamie można zdobyć za darmo dwie produkcje – Tomb Raider oraz Lara Croft and the Temple of Osiris. Aby odebrać tytuły, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 24 marca do godziny 8:00 czasu polskiego lub do wyczerpania zapasów.

Tomb Raider to dziesiąta pełnoprawna odsłona cyklu gier z panią archeolog w roli głównej. Tytuł jest rebootem serii i obrazuje wydarzenia, które miały miejsce, zanim Lara Croft została znaną poszukiwaczką przygód. Cała historia zaczyna się w momencie, gdy rozbija się statek badawczy, a protagonistka wraz z ekipą lądują na tajemniczej wyspie. Produkcja w dużym stopniu zrywa z rozwiązaniami poprzednich części. Zamiast liniowej produkcji mamy więc do czynienia z półotwartym światem podzielonym na szereg mniejszych lokacji.

Lara Croft and the Temple of Osiris to poboczna odsłona tego samego cyklu, będąca zarazem kontynuacją Lara Croft and the Guardian of Light. Tytuł kładzie nacisk na zabawę w trybie współpracy. Cała historia osadzona jest w Egipcie, gdzie uwolniony zostaje zły bóg Set. Czwórka bohaterów – Lara, Carter, Izyda oraz Horus – podejmuje próbę wskrzeszenia Ozyrysa, który pomoże pokonać antagonistę.

Obecnie na Steamie można zdobyć także Deiland, czyli niezależną grę łączącą w sobie elementy RPG-a i survivalu. Podczas zabawy trafiamy na tytułową planetę, a naszym zadaniem jest dbanie o nią i rozwijanie jej według własnego uznania.