Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2009, 16:46

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (26-28 czerwca)

Obniżki na Steamie, przeceniony Red Alert 3 w EA Store oraz Spellforce i The Guild w serwisie Good Old Games – to najważniejsze promocje, jakimi wydawcy chcą skusić graczy w ten weekend, sprzedając tytuły poprzez sieci cyfrowej dystrybucji. Z myślą o Was przygotowaliśmy zestawienie produktów, które do końca niedzieli (a w niektórych przypadkach nawet w poniedziałek) dostępne będą po niższej cenie.

Obniżki na Steamie, przeceniony Red Alert 3 w EA Store oraz Spellforce i The Guild w serwisie Good Old Games – to najważniejsze promocje, jakimi wydawcy chcą skusić graczy w ten weekend, sprzedając tytuły poprzez sieci cyfrowej dystrybucji. Z myślą o Was przygotowaliśmy zestawienie produktów, które do końca niedzieli (a w niektórych przypadkach nawet w poniedziałek) dostępne będą po niższej cenie. W nawiasach podaliśmy wersje językowe każdej z produkcji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (26-28 czerwca) - ilustracja #1

Wyjąwszy pakiet Spellforce + The Guild każda z gier umieszczonych na liście doczekała się przeceny o co najmniej 50%. Wartości podane w nawiasach zostały bądź to ustalone przez same sklepy (w przypadku serwisu Impulse), bądź też przeliczone przez nas według aktualnego kursu walut.