Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2009, 16:46

autor: Vercetti

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (26-28 czerwca)

Obniżki na Steamie, przeceniony Red Alert 3 w EA Store oraz Spellforce i The Guild w serwisie Good Old Games – to najważniejsze promocje, jakimi wydawcy chcą skusić graczy w ten weekend, sprzedając tytuły poprzez sieci cyfrowej dystrybucji. Z myślą o Was przygotowaliśmy zestawienie produktów, które do końca niedzieli (a w niektórych przypadkach nawet w poniedziałek) dostępne będą po niższej cenie.

Obniżki na Steamie, przeceniony Red Alert 3 w EA Store oraz Spellforce i The Guild w serwisie Good Old Games – to najważniejsze promocje, jakimi wydawcy chcą skusić graczy w ten weekend, sprzedając tytuły poprzez sieci cyfrowej dystrybucji. Z myślą o Was przygotowaliśmy zestawienie produktów, które do końca niedzieli (a w niektórych przypadkach nawet w poniedziałek) dostępne będą po niższej cenie. W nawiasach podaliśmy wersje językowe każdej z produkcji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (26-28 czerwca) - ilustracja #1

Wyjąwszy pakiet Spellforce + The Guild każda z gier umieszczonych na liście doczekała się przeceny o co najmniej 50%. Wartości podane w nawiasach zostały bądź to ustalone przez same sklepy (w przypadku serwisu Impulse), bądź też przeliczone przez nas według aktualnego kursu walut.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.