Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars Jedi: Upadły zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order trafi do EA Play

Froozyy, 5 listopada 2020, 18:27

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gra Star Wars Jedi: Upadły zakon już za kilka dni trafi do subskrybentów usługi EA Play.

Chcecie więcej Star Wars Jedi: Fallen Order? Jest szansa na nową zawartość

Adrian Werner, 2 października 2020, 09:03

Pojawiły się wiarygodne doniesienia, według których do gry Star Wars Jedi: Fallen Order wkrótce trafi nowa zawartość. Nie wiadomo jednak, czy będzie to płatne DLC czy aktualizacja.

EA dodaje osiągnięcia do swoich gier na Steamie

AlexB, 25 sierpnia 2020, 12:39

Firma EA dodała na platformie Steam łącznie ponad 1000 osiągnięć do 25 gier z jej katalogu. Na liście znalazły się takie pozycje jak Battlefield V, Star Wars Jedi: Fallen Order czy Need for Speed: Heat.

Star Wars Jedi: Fallen Order to już marka, liczba graczy imponuje

Adrian Werner, 6 maja 2020, 08:55

EA pochwaliło się, że Star Wars Jedi: Fallen Order przekroczyło próg 10 mln graczy. Informacje zawarte w raporcie finansowym firmy praktycznie potwierdzają również, że powstanie sequel.

Star Wars Jedi: Fallen Order dostało patch z nową zawartością

Adrian Werner, 5 maja 2020, 13:41

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymało aktualizację z nową zawartością. Patch dodał m.in. wyzwania bojowe na arenach oraz możliwość tworzenia przez graczy własnych starć tego typu.

Star Wars Jedi: Fallen Order pokazał, że warto robić gry single player

Aquma, 31 stycznia 2020, 08:59

W najnowszym raporcie finansowym koncern Electronic Arts pochwalił się świetną sprzedażą przygodowej gry akcji Star Wars Jedi: Fallen Order. Tytuł rozchodzi się szybciej niż przewidywano i do końca marca powinien trafić w ręce 10 milionów klientów.

Star Wars Jedi: Upadły zakon - Lucasfilm nie chciało gry o Jedi

Froozyy, 10 stycznia 2020, 19:09

Z podcastu AIAS Game Maker’s możemy dowiedzieć się, że początkowo wytwórnia posiadająca prawa do marki Gwiezdnych wojen nie chciała zgodzić się, aby dzieło studia Respawn Entertainment skupiało się na rycerzach Jedi. Zamiast tego zaproponowali oparcie go o łowców nagród i walce za pomocą blasterów.

Najgorętsze premiery 2019 roku na GRYOnline.pl

Adrian Werner, 24 grudnia 2019, 06:28

Zapraszamy na podsumowanie roku Waszej aktywności w serwisie GRYOnline.pl. Cykl otwiera zestawienie najpopularniejszych premier 2019 r.

Star Wars Jedi: Fallen Order z rewelacyjną sprzedażą w dystrybucji cyfrowej

Michał Bobrowski, 21 grudnia 2019, 12:04

Star Wars Jedi: Fallen Order zaliczył najlepszy start na konsolach w historii marki Gwiezdne wojny, jeżeli chodzi o sprzedaż na platformach dystrybucji cyfrowej, ponad dwukrotnie wyprzedzając Star Wars: Battlefront II. Rozczarowaniem okazał się zaś Red Dead Redemption 2 przed premierą na Steamie. Takie informacje podaje w raporcie za listopad 2019 roku firma analityczna SuperData.

Respawn rekrutuje do pracy nad kolejną grą Star Wars. Sequel Fallen Order w drodze?

DM, 17 grudnia 2019, 20:15

Studio Respawn Entertainment planuje kolejną grę w uniwersum Gwiezdnych wojen. Czyżby nadciągał sequel udanego Star Wars Jedi: Fallen Order?

Star Wars Jedi Fallen Order z ponad milionem nabywców na Steam

Aquma, 9 grudnia 2019, 09:53

Nowa gra studia Respawn Entertainment - Star Wars Jedi: Fallen Order - znalazła przeszło milion odbiorców na Steamie. Warto przypomnieć, że tytuł jest dostępny także w ramach subskrypcji Origin Access Premier oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Jedi Fallen Order pobiło rekord szybkości cyfrowej sprzedaży dla gier Star Wars

Aquma, 26 listopada 2019, 16:43

Koncerny Electronic Arts i Lucasfilm są zadowolone z sukcesu Star Wars Jedi: Fallen Order. Tytuł Respawn Entertainment stał się najszybciej sprzedającą się w dystrybucji cyfrowej grą z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Jedi Fallen Order debiutuje na pierwszym miejscu - top 10 w Polsce

Aquma, 25 listopada 2019, 13:03

W 46. tygodniu 2019 roku najlepiej sprzedającą się grą w Polsce było przygodowa gra akcji Star Wars Jedi: Fallen Order. Pozostałe dwa stopnie podium również zajmują tytuły EA. Dane otrzymaliśmy dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPiDOR).

EA i Origin Access nadal bez wersji próbnej Star Wars Jedi: Fallen Order

qjin, 18 listopada 2019, 15:40

W abonamentach EA Access i Origin Access nadal brakuje wersji próbnej wydanego w ubiegłym tygodniu Star Wars Jedi: Fallen Order. Koncern Electronic Arts tłumaczył wcześniej swoją decyzję spoilerami, których chciał za wszelką cenę uniknąć. Po premierze jednak nic się nie zmieniło.

Triumfalny powrót EA na Steam. Jedi Fallen Order bije rekordy popularności

AlexB, 18 listopada 2019, 14:06

Star Wars Jedi: Fallen Order (pol. Star Wars Jedi: Upadły zakon) okazał się sporym sukcesem na Steamie. Tytuł nie schodzi z pierwszego miejsca listy bestsellerów na platformie firmy Valve mimo faktu, że do uruchomienia i tak wymaga on Origina.

Premiera i recenzje Star Wars Jedi Fallen Order. Fani Star Wars mogą się cieszyć

Adrian Werner, 15 listopada 2019, 09:39

Dzisiaj na rynku zadebiutowała gra Star Wars Jedi: Fallen Order. W sieci pojawiło się już sporo recenzji i według nich studio Respawn Entertainment opracowało kolejny przebój.

Klimatyczna reklama gry Star Wars Jedi: Fallen Order na X019

Vergil, 14 listopada 2019, 21:10

Firma Electronic Arts zaprezentowała klimatyczną reklamę gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon, która jutro zadebiutuje na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Materiał wideo ujrzał światło dzienne na tegorocznej imprezie X019.

Star Wars Jedi: Fallen Order na PC – poznaliśmy ustawienia graficzne

Vergil, 14 listopada 2019, 18:40

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na komputerach osobistych pozwoli graczom dostosować szereg opcji związanych z jakością oprawy graficznej. Do sieci trafiły zrzuty ekranu prezentujące listę ustawień czekających w pecetowej wersji najnowszego dzieła studia Respawn Entertainment.

Star Wars Jedi Fallen Order bez wersji próbnej w EA i Origin Access

Serek, 12 listopada 2019, 08:58

Abonenci EA Access oraz Origin Access nie skorzystają przed premierą z 10-godzinnej wersji próbnej gry Star Wars Jedi: Fallen Order. EA tłumaczy swoją decyzję chęcią uniknięcia spoilerów, ale gracze zaczynają poważnie obawiać się o długość produkcji.

Star Wars Jedi Fallen Order z kilkudziesięcioma typami wrogów

Adrian Werner, 10 listopada 2019, 10:50

Do sieci trafił ciekawy materiał wideo, który pokazuje wszystkich ujawnionych do tej pory wrogów, z jakimi przyjdzie nam zmierzyć się w grze Star Wars Jedi: Fallen Order.

EA liczy na świetną sprzedaż Star Wars Jedi Fallen Order

Aquma, 30 października 2019, 09:17

Wydawca Electronic Arts planuje sprzedać co najmniej 6 milionów egzemplarzy Star Wars Jedi: Fallen Order do marca 2020 roku. Poinformowano też, do ilu klientów trafiły dwie ostatnie odslony cyklu Star Wars: Battlefront.

Gry EA wracają na Steam. Będzie też subskrypcja EA Access

Aquma, 29 października 2019, 16:58

[Aktualizacja] Koncern Electronic Arts zawarł umowę z firmą Valve. Na mocy porozumienia nowe gry EA będą wydawane także na Steamie, począwszy od Star Wars Jedi: Fallen Order. Wraz z nimi na platformę trafi również kilka wydanych już tytułów oraz subskrypcja EA Access.

Star Wars Jedi Fallen Order osiągnęło złoty status

aadamus, 18 października 2019, 19:44

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że Star Wars Jedi: Upadły zakon osiągnęło złoty status. Możemy być więc pewni, że zaplanowana na połowę listopada premiera nie zaliczy opóźnienia.

Nowe gameplaye i wrażenia z pokazu Star Wars Jedi: Fallen Order

Froozyy, 17 października 2019, 18:56

W internecie pojawiły się wrażenia z zamkniętego pokazu gry Star Wars Jedi: Upadły zakon. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z produkcją oferującą spore możliwości eksploracji i satysfakcjonującą walkę. Przy tym będzie pozbawiona jakichkolwiek mikropłatności, endgame'u czy popremierowych wydarzeń.

Wymagania sprzętowe Star Wars Jedi Fallen Order

Bebop, 8 października 2019, 19:51

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe gry Star Wars Jedi: Fallen Order. Okazuje się, że Mocy potrzebował będzie nie tylko główny bohater, ale i komputery osób chętnych do poznania jego historii.