Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2020, 13:45

Star Wars Jedi: Fallen Order dostało patch z nową zawartością

Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymało aktualizację z nową zawartością. Patch dodał m.in. wyzwania bojowe na arenach oraz możliwość tworzenia przez graczy własnych starć tego typu.

Star Wars Jedi: Fallen Order dostało patch z nową zawartością - ilustracja #1
To dobry moment, aby powrócić do Star Wars Jedi: Fallen Order.

Od premiery Star Wars Jedi: Fallen Order minęło już prawie sześć miesięcy, więc większość zainteresowanych produkcją osób już dawno zdążyła ją przejść. Wypuszczona właśnie aktualizacja z nową zawartością powinna jednak zachęcić wiele z nich do powrotu do gry.

Patch wprowadza do gry zestaw wyzwań bojowych, mających postać różnorodnych starć na małych arenach, gdzie walczymy z falami wrogów. Ponadto gracze mogą również zaprojektować własne potyczki tego typu, a potem podzielić się nimi z resztą społeczności Aktualizacja oferuje także dodatkowe przedmioty kosmetyczne.

Zaimplementowano także tryb New Journey +. Niestety, nie jest to Nowa Gra Plus. Wprowadzony wariant pozwala jedynie przejść kampanię ponownie, zachowując wszystkie odblokowane przedmioty kosmetyczne. Nie ma za to opcji wykorzystania zdobytych umiejętności. Aktualizacja oferuje także poprawki błędów i ulepszenia sterowania.

Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order ukazało się 15 listopada 2019 roku na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Star Wars Jedi: Fallen Order to gra Electronic Arts, której szukaliście
  3. Wszystko o Star Wars Jedi: Fallen Order